slv.ottitres.ru

Oranžna prehrana

Orange je dobro odžeja in lakota, ker Sestavljen je iz sočnega mesa, zato vsebuje le 47 kcal. Težko si je predstavljati, izdelek za prehrano bolj prijetno, ker je ta sončni sadja, kot skoraj vse. Poleg tega, da izboljšuje delovanje živčnega, imunskega, endokrinega in ožilja.

Dolgoročna oranžna prehrana za hujšanje

Opozoriti je treba, da je tak način boja proti odvečno težo ne ustreza vsem. Kljub temu pa je to sadje je eksotična, tako prehrana citrusov je kontraindiciran pri osebah s težnjo k alergijam. Ta dieta je namenjen za 3 tedne. Dnevni meni je razdeljen na 3 dele in je sestavljen iz dobro opredeljeno izdelka. da je nemogoče, da bi spremembe v prehrani, ampak dovoljeno poljubno kombinacijo na seznamu dovoljenih. 1 teden: dnevno paleta izdelkov obsega kg pomaranče, 2 kuhanih jajc in 2 litra čiste vode. Ta faza je najbolj težko, ker organizem postopoma navajeni, da se odpravijo s slano, sladko, maščobo in moko. Vendar pa je po 7 dneh je prehrana zaznati veliko lažje. 2. teden: dnevna prehrana sestavljena iz kilogram pomaranč, 2 litra vode, in ajdovo kašo, brez soli in olja. 3. teden: Dodaj vse zelenjave in sadja na običajno kilogram pomaranč.

video posnetki: "Hrana in dnevna mrtev": Orange prehrana Novoletni miza in žele iz trgovine (2016/12/17)

Tridnevni prehrana Oranžna

Ta hitra prehrana je zatekel, ko morate hitro vrgel nekaj kilogramov. Kljub dobrim rezultatom, pa ni koristno, zato je pogosto ni priporočljivo, da se zatekajo k njej. Vzorec meni. zajtrk:

Video: Orange prehrana. Minus 5-10 kg. Meni možnosti in oranžna prehrana.

  1. 1 pomaranča toast + + 100 ° C. otrobi;
  2. 100 ml pomarančnega soka + 1 + kuhano jajce toast z žličko pusto olja;
  3. 1 rezina toast melon + 4 + 50 ° C. trdi sir + 2 žlički lahkega olja.

kosilo:

Video: Orange prehrana. Egg oranžna prehrana. Orange prehrana teden.

  1. +1 oranžne solatni lososov repe + + skodelica jogurta hlebec 2;
  2. 1 pomaranča + 150 ° C. kuhan fižol + toast s čajem maslo žlico;
  3. + Orange 1 80 c. riž + zelenjavna solata z rdeče pese.

večerje:

  1. + Orange 1 80 c. Jetra + 120 ° C. maline z naravno jogurt + 80 ° C. gobe;
  2. 1 pomaranča + 150 ° C. kuhan piščanec + 80g. brokoli;
  3. 1 pomaranča + 100 ° C. ananas + majhen košček pustega svinjskega mesa + zelenjave solato.

Orange Prehrana: pregledi

Mnenja o tej dieti je precej protislovna. Ni vsakdo je lahko 3 dni, da bi jedli priporočeno nabor izdelkov. Kot je za dolgoročno prehrano, so mnogi ugotovil, da je omotica, zaspanost, razpoloženje poslabšanje v prvih nekaj dneh. Vendar pa se sčasoma situacija se spreminja, saj telo navadi na prejemanje manj kalorij. Na splošno ocene o prehrani sadja pozitivno barvo, saj prekomerno telesno težo ven hitro. Na primer, lahko zahvaljujoč pomaranče dieto izgubiti težo do 3 kg na teden. Pomembno je le, da ne bi sam usluge in dosledno izvajanje priporočil.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Egg prehrana za 4 tedneEgg prehrana za 4 tedne
Medicinska teža prehrana izguba: MeniMedicinska teža prehrana izguba: Meni
Sadje prehranaSadje prehrana
Dieta brez soliDieta brez soli
Jabolko prehranaJabolko prehrana
Prehrana citrusPrehrana citrus
Egg prehrana za hujšanje: meni za tedenEgg prehrana za hujšanje: meni za teden
Kako izgubiti težo na dieti za pomaranče in jajca brez škode za zdravje?Kako izgubiti težo na dieti za pomaranče in jajca brez škode za zdravje?
Kefir prehrana za 3 dni - enostaven način za iskanje harmonijeKefir prehrana za 3 dni - enostaven način za iskanje harmonije
Kiwi prehranaKiwi prehrana
» » Oranžna prehrana
© 2021 slv.ottitres.ru