slv.ottitres.ru

Egg prehrana za hujšanje: meni za teden

Piščančje jajca - neizčrpen vir beljakovin, folne kisline, elemente koristni za telo v sledovih. Vse te komponente so pogrešano osebo, ne le za občutek sitosti, ampak tudi, da se znebite nekaj dodatnih kilogramov.

Da bi razumeli, kako izgubiti težo s pomočjo jajc, strokovnjaki priporočajo, da začnete s spoštovanjem do tri dni, nato pa sledi reakcija organizma. Če ni neprijeten občutek ali bolečine v trebuhu, prehrana podaljša za en teden. Prekomerne uporabe jajc, ki ne vodi do povečanja vrednosti holesterola v krvi, je priporočena prehrana za uskladitev z ne več kot štirinajst dni.

Egg prehrana za hujšanje

100Pravila jajce prehrana

Video: Dieta za hujšanje. Egg prehrana prehrana Maggi

Nutricionisti so razvili sedežno pravila o jajčni dieto. Poleg glavnega proizvoda - jajca dovoljeno jesti zelenjave solate brez olja, sadja z nizko vsebnostjo sladkorja (jabolka, slive, hruške, pomaranče, grenivke). Struktura režima tudi kuhano meso, ribe paro mlečne izdelke nizke obresti. Voda, kava in čaj se lahko pije v neomejenih količinah brez sladkorja, ampak začimbe v hrani, je zaželeno dodati čim manj. Prepoved sodi tudi alkohol, izdelki iz moke in sladke, mastne hrane.

Način Egg vključuje uporabo hrano trikrat na dan. Premagati občutek lakote med dieto lahko uporabite solato sadja ali zelenjave. Seznanjeni z osebo, za zajtrk, kosilo in večerjo v prehrani jajc nadomešča prvo in drugo zajtrk, kosilo. Izkazalo se je, da je zadnji obrok - tako imenovani večerja, ki bo potekala najkasneje do sedmih zvečer. Po večerji ali pred spanjem je dovoljeno piti čaj ali sok grenivke.

Video: Meni na jajčni dieti hujšanje

  • zajtrk101

Zajtrk v skladu z dieto jajc se običajno začne z dvema mehko kuhana jajca kuhana in pol grenivke ali oranžno sadje je, skodelico zelenega čaja. Razredčimo prehrane so dovoljene dva pečena jajca na suhi ponvi brez olja.

  • kosilo

Kosilo tudi sestavljen iz para jajc, in Bogu lu zelenjave (zelje, kumare, paradižnika, korenja in rdeče pese) in sadnih solat v tem načinu kot prehrane jajc. meni, drugi obrok je mogoče zamenjati po lastni presoji. Glavna stvar, ki je sestavljen iz jajc in ne-hranilnih zdravih izdelkov.

  • kosilo

99Med drugim sprejem večerjo na prvi dan raje nekaj trdo kuhanimi jajci in sadna solata. Za kosilo, drugi dan, si lahko privoščite, da pusto piščančje in paro zelenjavo. Tretji in četrti dan prehrane v času kosila jedo sir z majhno količino suhega sadja ali ribe za par. Za kosilo, peti dan hrane porabi za riž z piščančjih prsi ali file paro.

Glede na to, da je jajce prehrana za hujšanje, ki se uporablja v povezavi s široko arzenal izdelkov, je nemogoče boleče izčrpavajoče. In če se strogo držijo diete za sedem dni, lahko znebite do štirih kilogramov.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Beljakovine prehrana "sušenje" za hujšanjeBeljakovine prehrana "sušenje" za hujšanje
Nemški prehrana (7 tednov)Nemški prehrana (7 tednov)
Egg prehrana za 4 tedneEgg prehrana za 4 tedne
Medicinska teža prehrana izguba: MeniMedicinska teža prehrana izguba: Meni
Kako hitro deluje prehrane za grenivke in jajc: pregledi shujšalaKako hitro deluje prehrane za grenivke in jajc: pregledi shujšala
Sadje prehranaSadje prehrana
Grenivka prehranaGrenivka prehrana
Učinkovito prehrana za 2 tedna. Smršati skupaj!Učinkovito prehrana za 2 tedna. Smršati skupaj!
Prehrana citrusPrehrana citrus
Hitra prehranaHitra prehrana
» » Egg prehrana za hujšanje: meni za teden
© 2021 slv.ottitres.ru