slv.ottitres.ru

Piščančja prehrana za menije hujšanje, recepti

Piščančja prehrana temelji na dieti beljakovin. Piščanec je naravni vir beljakovin živalskega izvora, zato je ugodno vpliva na delovanje srca in preprečuje tveganje za srčni napad. Izjemne lastnosti piščančjega dieto za hujšanje danes postaja vse bolj priljubljena. Piščančji hidrolizat hitro in povečuje učinkovitost telesa, poteši lakoto.

69Piščančja prehrana za menije hujšanje, recepti

Za učinkovito shujšati in ne škoduje telesu, morate izbrati prave hrane. Samo v tem primeru ni nobenega dvoma o tem, ali je piščanec varna prehrana za daljše časovno obdobje. Na primer, morate jesti majhne obroke šestkrat na dan. Tako, da je telo prejelo majhno količino ogljikovih hidratov v prehrani mora vključevati sadje in zelenjavo v velikih količinah.

Video: Piščanec prehrana. Minus 7 kg. Meni možnosti in piščančje prehrana.

Glavni plus režima je v tem, da se ni izčrpavajoče prehrana lahko razbremeni osebo, je ta iz maščob in ne mišične mase.

Pravila piščanec prehrana

V času režima je potrebno upoštevati nekaj pravil piščanca prehrane. Pri meni je najbolj primerna piščančje prsi, saj ne vsebuje maščob. Za zmanjšanje kalorij, belo meso gotovo olupljen in žile. Med obroki pijte zeleni čaj, vodo in sadne sokove70.

Z ustrezno upoštevanje nizko kalorično recepti in meni piščančjega prehrani pomaga znebiti do šest kilogramov v dveh tednih.

zajtrk Sestoji iz dela nesoljeno piščancev (200 g) in zelenjave solata na kosilo, jesti rezino kuhanega piščanca in zeleno jabolko.

Video: Fitnes recepti. Kuhanje piščančje prsi v pečici.

za kosilo  pečen dojke ali piščančja jetra z rižem ali ajde. Na kosilo raje dušena ali pečeno zelenjavo.

večerja Sestavljen je iz piščanca ali zelenjavni juhi in piščančjega mesa rezina zelenjave - paradižnik, korenje, kumare in paprike.

Recepti za piščanca diete

Obstaja veliko receptov za kuhanje piščančje prsi: juhe, solate, burgerje in zrezki. Piščanec ne preobremenite telo, ampak zaradi visoke vsebnosti vitamina B izboljša stanje kože in nohtov, las. Potem ko naj bi prehrana postopno vključevanje novih izdelkov, vrača na staro prehrano, vendar v tem primeru nekdanji teža ne bo vrnila nazaj.

71Ko razkladanju dni, da izgubijo težo v kratkem času pomaga piščanca z pomaranče. Za en do tri dni v vsakem obroku jesti piščanca, in samo eno uro jesti oranžno ali ananas. Raspivanie je potrebno, da bi pomagali prebavo beljakovin sadja hrano hitreje. Na obrok je dovoljeno jesti ne več kot dvesto gramov kuhanega mesa.

Druga možnost za ravnanje dni - na dan ali tri dni piščanec prehrana, kjer je glavna in edina jed kokošja juha. Za kuhanje piščančje prsi so poslani v lonec, ko vre odstranite peno in kuhamo, dokler kuhani. Na koncu dodamo korenje, zelena, šopek peteršilja, čebule, malo soli.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Beljakovine prehrana Dikulja: meni danBeljakovine prehrana Dikulja: meni dan
Prehrana beljakovinePrehrana beljakovine
Beljakovine prehrana "sušenje" za hujšanjeBeljakovine prehrana "sušenje" za hujšanje
Dietna hrana piščančja jetraDietna hrana piščančja jetra
Grah prehrana. Recept za uspešno hujšanjeGrah prehrana. Recept za uspešno hujšanje
Prehrana tabletke Meridia. Mnenja hujšanjePrehrana tabletke Meridia. Mnenja hujšanje
Shujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschegoShujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschego
Kefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje težeKefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje teže
Dieta brez soliDieta brez soli
Hitra prehranaHitra prehrana
» » Piščančja prehrana za menije hujšanje, recepti
© 2021 slv.ottitres.ru