slv.ottitres.ru

Prehrana beljakovine

Video: Beljakovine prehrana

Beljakovinsko bogatih živil, kot so meso, ryaba, perutnina, mleko, skuto. Beljakovine, znan tudi kot protein, elementi v sledovih, so energije. Kakor tudi ogljikovih hidratov in maščob, ki jih lahko oskrbujejo telo s potrebno energijo. Beljakovine v človeškem telesu opravlja veliko funkcij. Ti so vključeni v oblikovanje in zaščito mišic in kostno tkivo. Posebna proteinska dieta je profesionalni športniki pogosto uporabljajo za hitro povečajo obseg mišic. Dieta beljakovin pripisuje velik pomen izmenjave snovi. Ponavadi, telo dobi potrebno količino energije, predvsem iz ogljikovih hidratov. Če je vnos ogljikovih hidratov omejena, je potrebno poiskati druge vire energije. Zaposluje tako imenovane maščobe trgovin in mišic in vezivnega tkiva ne vpliva, saj poveča vnos beljakovin.

Beljakovine prehrana - najljubša ljudi

prehrana beljakovine To je v interesu ne le za športniki, ampak tudi za ljudi, ki želijo izgubiti težo, da pridobijo zaupanje, da se doseže bolj prijetne parametre estetsko obliko. Ta masa ljubezen prehrane beljakovin zaradi dejstva, da je veliko lažje izpolniti, kot, na primer, mono-prehrana sadja ali zelenjave. Ocene prehrane beljakovin predlaga, da ko gre opazovanju znatno izgubo teže. Opozoriti je treba tudi, da ni učinka nihala, ki je, po prenehanju prehrane ni hitra vrnitev izgubljenih kilogramov. Shujšati uspelo tudi tiste, ki so neuspešno poskušali predstavljati številne druge hyped prehrane. Beljakovine prehrana zagotavlja dolgo občutek sitosti. Brez doživlja napade akutne lakote, hujšanje je manj dovzetna za skušnjavi, da odstopajo od pravil prehrane. To ni enostavno imeti, morda, samo "sladek zob" in ljubitelji različnih vrst moke izdelkov. Toda obstaja toliko drugih diete. "Meso-eaters" je navdušil z dieto beljakovin!

Video: proteinska dieta meni za hujšanje

Beljakovine prehrana: osnovna pravila

  • Popolnoma nemogoče zavrniti tako iz ogljikovih hidratov in maščob iz! Je treba zaužiti dnevno 1-2 obrokov kompleksnih ogljikovih hidratov (nekaj žlic ajde, ovsena kaša ali rjavi riž). Ogljikovih hidratov v drugačni obliki, se je treba izogibati. Maščobe dovoljeno do 40 g na dan.
  • To bi moralo biti dovolj vode za pitje (vsaj 2 litra na dan).
  • Hrana mora biti od 4 do 6-krat na dan, prvič v približno 30-40 minutah po zbujam in zadnji - 3-4 ure pred spanjem.
  • Med vsakim obrokom treba jesti 1 proteinski del (okoli 30 g) kot nizko vsebnostjo maščob mesa a, rib, perutnine, sira, sira skupaj z nekaterimi nizko kalorij hrane.
  • Že v popoldanskih urah, skupaj z so beljakovinski izdelki spodbujati, da bi jedli samo zelenjavo nizke škroba: zelje, kumare, paradižnik, bučke.
  • Po 13-14 morala ur vzdržati porabijo sadja, še posebej sladka.
  • Priporočljivo je, da se multivitaminski, k zavrnitvi prejšnjega količine svežega sadja in zelenjave ni imela negativnega vpliva na zdravje.

Video: DNEVNIK SHUJŠEVALNI 7 DAN :) beljakovin prehrana!

Na podlagi teh preprostih smernic, ki jih lahko preprosto ustvarite zase individualni načrt za vsako dieto dan beljakovin. Meni bi bilo treba spreminjati, kot je mogoče, izbrani glede na osebne preference okusa. V tem primeru zagotovo lahko dosegli načrtovane rezultate, brez občutka nelagodja in trpijo zaradi nihanja razpoloženja zaradi nenehnega občutka lakote.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehrana za športnike - napad beljakovin, ogljikovih hidratov!Prehrana za športnike - napad beljakovin, ogljikovih hidratov!
Beljakovine prehrana "sušenje" za hujšanjeBeljakovine prehrana "sušenje" za hujšanje
Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
Ali zdravje nebeljakovinske škodljivo: medicinske kontraindikacijeAli zdravje nebeljakovinske škodljivo: medicinske kontraindikacije
Atkins dieta - zakaj sem ga izbralaAtkins dieta - zakaj sem ga izbrala
Vsebnost beljakovin v hraniVsebnost beljakovin v hrani
Miti o ločenem krmiMiti o ločenem krmi
Dnevna norma beljakovin, maščob in ogljikovih hidratov: izračun miza za ženske, otroke, športnikeDnevna norma beljakovin, maščob in ogljikovih hidratov: izračun miza za ženske, otroke, športnike
Beljakovine Dukan DietBeljakovine Dukan Diet
Shujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschegoShujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschego
» » Prehrana beljakovine
© 2021 slv.ottitres.ru