slv.ottitres.ru

Živila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratov

Pri uporabi diete z nizko vsebnostjo ogljikovih hidratov, je pomembno, da vemo, koliko so vsebovane v izdelkih. To je tisto, kar bomo zajeli v tem članku. Naučili se boste, kaj je ogljikov hidrat, katere vrste so, kot je učinek na telo in v katerih se proizvodi njihove vsebine minimalen. Prav tako smo dodali kazalo beljakovin maščob in ogljikovih hidratov v živilih. Dietetik bo povedal, kaj nevarno zlorabo nizko Carb izdelkov.

Beljakovine prehrana Dikulja: po dnevnem meniju
  • Ogljikovi hidrati - to je glavna energija "gorivo" za normalne človeške dejavnosti. Ti predstavljajo približno 50% naše prehrane. Ti so potrebni za vzdrževanje imunosti. Aktivno delovanje jeter. V možgane delal kot je bil naj bi, dan za zdravo osebo dovolj 150 gramov ogljikovih hidratov. Vendar pa lahko prekomerne količine vodi do prekomerne telesne teže.

    ogljikovih hidratov živila

    navzgor

    Obstajajo tri glavne vrste ogljikovih hidratov: preprost, zapleten in škrob. Z enostavno vključujejo sladkor, sadje in mlečne izdelke. Complex "v živo" na kruh, testenine, vsa žita. Škrob - krompir.

    Živila z veliko ogljikovih hidratov in bogat v običajno najbolj pomembno vpliva na odlaganja odvečne maščobe v telesu. Ko presežek organskih snovi, ogljikovi hidrati nimajo časa bo preživel. "Cocoon" telo. Oseba, ki lahko hitro pridobivanje teže.

    To še posebej velja za enostavnih ogljikovih hidratov. Dejstvo, da so skoraj popolnoma brez hranil. Na voljo je več kot dovolj za pekovske izdelke, brezalkoholne pijače, sladkarije, hitro hrano in druge nezdrave hrane. Tisti, ki zlorabljajo enostavnim ogljikovim hidratom, se pod pogojem, debelost.

    Kompleks koristi, seveda, še več. Izdelki z njihovo visoko pomočjo vsebin za znižanje ravni holesterola.

    Izdelki z minimalno vsebnostjo ogljikovih hidratov

    Mnoge diete vključujejo meniji z minimalnimi ogljikovih hidratov. To se je izkazalo, da je poraba teh izdelkov omogoča, da najbolj, da izgubijo težo hitro:

    Video: gainer (visoka pijača ogljikovih hidratov), ​​doma z lastnimi rokami.

    • večina zelenjave
    • zelenicah;
    • gobe;
    • ribe in morski sadeži;
    • jajca;
    • meso (piščanec, govedina, puran);
    • skuta, jogurt.

    Vsebnost Tabela maščobe proteinov in ogljikovih hidratov

    navzgor

    Video: Human Nutrition na zmanjšanje telesne teže.

    jamstvo za zdravje - pravilna prehrana. Da bi se uravnoteženo dnevno prehrano, morate zaužiti določeno količino organskih elementov. Ti elementi - beljakovine, maščobe in ogljikovi hidrati. Glavna stvar - da vemo, koliko porabijo. Če želite to narediti, morate imeti pri roki tabelo.

    Kazalo beljakovin, maščob, ogljikovih hidratov in kalorij izdelkov

    Kazalo beljakovin, maščob, ogljikovih hidratov in kalorij izdelkov

    Popolna tabela vseh izdelkov lahko prenesete iz interneta, brez kakršnih koli težav.

    Mnenje zdravnika

    Nasveti in triki

    Iz navedenega je razvidno, da je glavna stvar - je, da bi našli "kompromisno rešitev". Da bi lahko pravilno kombinirati živila, ki vsebujejo beljakovine, maščobe in ogljikove hidrate. Rahlo znižanje ne bo škodovalo telesu. Vendar pa ne bodo vsi mogli imeti na njej.

    Za tiste, ki uživajo v okusen obrok, ki se težko postavijo stroge omejitve, obstaja še en način - prehrana beljakovine, ogljikovi hidrati. Bistvo te diete je menjavanje dni. En dan zaužijejo beljakovine in ogljikove hidrate, drugi in tretji - nekatere beljakovine, četrti - nekaj ogljikovih hidratov. Nato je prišlo do spremembe dni: dva dni beljakovin in ogljikovih hidratov. Butch je določen plus prehrana v ravnovesju. Telo samo dobi v izobilju. Ob istem času, odvečne maščobe proč. masa poveča mišični. V treh tednih na tej dieti, lahko izgubijo težo 7-8 kg. Vnos hrane je treba razdeliti vsaj na pet delov.

    Zdieľať na sociálnych sieťach:

    Príbuzný
    Diet Alexey KovalkovaDiet Alexey Kovalkova
    Prehrana beljakovinePrehrana beljakovine
    Diet Diet za nosečnice in mlade mamiceDiet Diet za nosečnice in mlade mamice
    Beljakovine prehrana "sušenje" za hujšanjeBeljakovine prehrana "sušenje" za hujšanje
    Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
    Ogljikovi hidrati v hrani - oceni kakovost naših jedi!Ogljikovi hidrati v hrani - oceni kakovost naših jedi!
    Atkins dieta - zakaj sem ga izbralaAtkins dieta - zakaj sem ga izbrala
    Miti o ločenem krmiMiti o ločenem krmi
    Beljakovine Dukan DietBeljakovine Dukan Diet
    Sredozemska prehrana je v Rusiji: meni za teden, receptiSredozemska prehrana je v Rusiji: meni za teden, recepti
    » » Živila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratov
    © 2021 slv.ottitres.ru