slv.ottitres.ru

Sredozemska prehrana je v Rusiji: meni za teden, recepti

Naučili se boste vse o sredozemske prehrane. Kako koristen je ta dieta in ali obstajajo neželeni učinki. Kako v skladu s svojimi razmerami v Rusiji in kaj lahko nadomestijo malo razpoložljivih proizvodov. Kaj storiti za najbolj učinkovito dieto. Preberite, kaj živila se lahko jedo, resnične ljudi in mnenje dietetik. Prav tako smo dodali recepte za en teden.

meni za teden sredozemske prehrane
Detox Čiščenje Diet 7 dni: učinkovito čiščenje in opazno hujšanje
  • Video: meni za dan | PREHRANA

  • Diet Ladder - ocene in rezultati, glede na prehrano
  • Diet lestev (korak) - meni za 5 dni, pričevanja, koristi in škodo
  • Mediteranska prehrana - je najpogostejši uravnotežena hrana piramida, promovira zdravo življenjsko dobo. Načelo meni ni zaprt v natančnih gramov in štetju kalorij.

    Številne študije so pokazale, da je zdrava prehrana koristen:

    • za srce - zmanjšuje tveganje za ponovitev srčnega infarkta;
    • za znižanje holesterola v krvi;
    • ateroskleroza;
    • za diabetike;
    • revmatoidni artritis;
    • hipertenzija.

    Poleg tega je prehrana z malo maščob preprečuje ankilozirajoči spondilitis, in Alzheimerjeva bolezen, pa tudi priporočljivo za neplodnost.

    Nutricionisti so ugotovili, da so te diagnoze postaviti ljudi na dieti, ki vsebuje veliko živalskih maščob, sladkorja, moke izdelkov, posušene in zamrznjene pripravljene jedi.

    Sredozemska prehrana je v Rusiji

    navzgor

    Mnogi ne razumejo, kako lahko Sredozemska prehrana v celoti v skladu z oddaljenostjo od Španije in Grčije. Sistem za napajanje prilagojeno za Rusijo, ki temelji na razpoložljivih proizvodov rastlinskega izvora lahko dolgočasno apetit do naslednjega obroka.

    V Rusiji, lahko nekateri izdelki nadomestiti bolj dostopne:

    Video: prehrana za leni, minus 8-12 kg v dveh tednih. dietna hrana in dodatki

    • Olivno olje nerafiniranim zelenjave;
    • Red ribe skuše in sleda;
    • Rjavi riž, ajda, ovsena kaša;
    • Fermentirano mleko in skuto.

    Poleg tega je sredozemska prehrana v ruščini pomeni redni obremenitev, so ključnega pomena za dobro razpoloženje in dobro kondicijo.

    Kaj živila se lahko poje

    navzgor

    Sredozemska prehrana je bolj omejena uporaba ocvrte in mastne hrane, rdečega mesa, čokolade in bonbonov.

    Glavni izdelki:

    • Zelenjava in sadje v velikih količinah;
    • Mlečni dovoljena jogurt, kefir, sir;
    • Zahtevani zelišča in začimbe (čebula, česen, poper);
    • Iz rastlinskih maščob samo oljčnega olja;
    • Ribe in morski sadeži (školjke, kozic);
    • Belo meso (pogosto), rdeče meso (redko);
    • Fižol in rjavi riž;
    • Jajca (ne več kot 2 na dan);
    • Semena, oreški;
    • Rdeče vino.

    Učinkovitost prehrana je izboljšala, če vsak dan popijte 1,5-2 litrov vode, in za kosilo in večerjo, je dovoljena kozarec vina.

    Meni za teden (recepti)

    navzgor

    Video: Prehrana Elena Malysheva in Dukan Diet (10 kg na teden.)

    Sedem dni zgledna meni je, kot sledi:

    1 dan. Zajtrk: ovseni kosmiči, sok. Kosilo: riba z zelenjavo in zelišča. Večerja: zelenjavna solata, sir, zeleni čaj.

    2. dan. Zajtrk: žit s kruhom in čajem. Kosilo: paradižnikova solata s kuhanim jajcem, kuhana rjavi riž. Večerja: ribe na žaru, zeliščni čaj.

    3. dan. Zajtrk: kaša žita s koščki sadja, čaja. Kosilo: solata iz sveže zelenjave z kozic (školjke). Večerja: dušena riž z zelenjavo, sadnega čaja.

    4. dan. Zajtrk: rezina pustega mesa, zelenjave solata, zelenega čaja. Kosilo: morski sadeži (peče), solata iz morskih alg. Večerja: dušena fižol z zelenjavo, zeliščni čaj.

    5 dni. Zajtrk: umešana jajca z paradižnikovega soka. Kosilo: meso pari z zelišči. Večerja: ribe na žaru, solata iz korenja, sadni čaj.

    6. dan. Zajtrk: kosmiči, čaj. Kosilo: zelenjavna juha, solata z morskimi sadeži. Večerja: dušena fižol z zelenjavo, čaj

    7. dan. Zajtrk: kuhana jajca s kruhom, sok. Kosilo: Paro riž z zelišči, solata. Večerja: pečen piščanec z zelenjavo, zeleni čaj.

    Video: surovo dietna prehrana za hujšanje MENU. Vegetarijanstvo in hujšanje. Kako izgubiti težo na 7 do 10 kg na teden

    Različnih izdelkov vam omogoča, da ustvarite prehrane za osebno uporabo.

    Komentarji

    navzgor
    Moj moto je: "izgubiti težo v tednu"! O mediteranske kuhinje, sem se naučil, da obiščete restavracijo v Franciji med izletniški poti. Presenečen sem bil precej preproste jedi in nizkokaloričnih dietah. Po krepko večerjo v telesu čutiti svetlo in veselo. Ob prihodu domov sem bil individualno meni in začel, da izgubijo težo. Teden je padla toliko kot 4 kg, pas je postalo tanjše in vitkejši noge. Edina negativna - visok strošek za morsko hrano in dobrim olivnim oljem.Alexa, '24
    Precej draga prehrana v ruski zimi, saj vključuje veliko zelenjave in sadja. Naučil sem se o tem po ogledu tega filma o metodah za hujšanje. "Delicious" prehrana zasnovan za tiste, ki sebe in svoje telo radi. Lahko izgubijo težo hitro, če se združujejo zdravo hrano in vadbo.Vera, 37 let

    Mnenje zdravnika

    Nasveti in triki

    • prehrana nima kontraindikacij;
    • podroben opis priprave jedi je mogoče najti v dietnih knjig;
    • solate ne more majoneza, oljčno olje samo;
    • saj se s prigrizki lahko jedel orehe, jogurt, jagode, sadne koščke.
    Zdieľať na sociálnych sieťach:

    Príbuzný
    Dieta z vnetja črevesja, napihnjenost in napenjanjeDieta z vnetja črevesja, napihnjenost in napenjanje
    Živila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratovŽivila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratov
    Diet Diet za nosečnice in mlade mamiceDiet Diet za nosečnice in mlade mamice
    Kefir prehrana 7 dni: prednosti in slabosti uporabeKefir prehrana 7 dni: prednosti in slabosti uporabe
    Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
    Vino Diet - 7 kg na tedenVino Diet - 7 kg na teden
    Prehrana menu po krvni skupini. Kaj naj jem?Prehrana menu po krvni skupini. Kaj naj jem?
    Sybaritic prehrana: kaj je tako dober?Sybaritic prehrana: kaj je tako dober?
    Mediteranska prehranaMediteranska prehrana
    Prehrana izguba Medical teža: z recepti, prednosti, slabostiPrehrana izguba Medical teža: z recepti, prednosti, slabosti
    » » Sredozemska prehrana je v Rusiji: meni za teden, recepti
    © 2021 slv.ottitres.ru