slv.ottitres.ru

Beljakovine prehrana Dikulja: meni dan

Iz članka, boste izvedeli vse o prehrani Dikulja. Kaj je glavno načelo prehrane in komu je namenjena. Kako dolgo bo treba potek prehoda in kaj je treba storiti, da bi povečali učinkovitost prehrane. Preberete lahko tudi grobo menija Dikulja prehrane v dan in mnenja dietetik. In bomo dali namige in nasvete ter pojasniti, kako izgubiti težo in ne sebe poškodoval.

Sredozemska prehrana je v Rusiji: meni za teden, recepti
  • Video: Dnevnik Hujšanje: Faza napad Dukan Diet Pregled

  • Diet Ladder - ocene in rezultati, glede na prehrano
  • Beljakovine prehrana danes zelo priljubljena. Se po njih ravnajo, nato pa v času najbolj izključeni iz svoje prehrane hrane, ki vsebuje ogljikove hidrate. Treba je omeniti, da ima prehrana beljakovine meso-jedec dušo. Poleg tega, za asimilacijo beljakovin potrebujejo več moči, in zato - da gorijo več kalorij. Kaj je zelo pomembno za hujšanje.

    prehrana Dikulja

    navzgor

    Beljakovine prehrana za hujšanje Valentin DiKUL - sistem moči, na tisoče ljudi znebiti dodatnih kilogramov. Ni skrivnosti. Načelo prehrana je dokaj preprost. Izguba teže znebil telesne maščobe, ki jih spreminja v mišično maso. To se zgodi v primeru izpada ogljikovih hidratov in mastne hrane v korist beljakovin.

    Izpopolniti prehrana Dikulja:

    • osebe s prekomerno telesno težo največ 10 kg;
    • Redno sodeluje v športu;
    • tiste, ki nimajo kontraindikacij, povezanih z boleznimi prebavil in trebušne slinavke.

    Za pretvorbo maščobe v mišico prišlo brez prekinitve, v prvem mesecu Dikulja prehrani, so ogljikovi hidrati porabi praktično nemogoče. Šele kasneje, lahko jih postopoma uvesti v vaši prehrani v majhnih količinah.

    Dikulja sistem oskrbe je sestavljen iz menjavanja ogljikovih hidratov in ogljikovih hidratov brez dni. Zaradi postopek Dikulja, telo doživlja stres med dieto, kot se to dogaja pogosto z drugimi. To je odličen način za izgubo teže za aktivne ljudi.

    Meni dan

    navzgor

    Video: Beljakovine prehrana za izgubo telesne teže. Pregled menija prehrana beljakovine

    Dikulja Dieta je razdeljena na tri obdobja. Izvor traja od 3 do 10 dni. Vsaj, da bi jih omejili na jedi. Mi porabijo samo beljakovinskih živil. Reset v prvem obdobju lahko največ do 6 kilogramov.

    Drugo obdobje je bolj nežen, saj vam omogoča, da vstopijo v prehrani zelenjave in rastlinskih olj. Res je, da je trajal 10 dni na 2-3 mesecev.

    Tretje obdobje. Samo jesti beljakovine enkrat tedensko. Dvakrat lahko privoščijo visoko kalorično hrano. Pomembno je, da ne bi prekinil, in še naprej držijo pravilne prehrane.

    Vzorec meni Dikulja prehrana dan

    Beljakovine dan (brez usposabljanja):

    1. Zajtrk: nekaj kuhanih jajc, paradižnikovo solato.
    2. Drugič zajtrk: skodelica jogurta.
    3. Kosilo: kuhana piščančja prsa, Pijani zelje.
    4. Popoldanska malica: nemastnega jogurta.
    5. Večerja: kuhana govedina, solata iz kumar in zelja.

    Beljakovine in dan zelenjave (usposabljanje):

    1. Zajtrk: čaj, kuhana jajca, toast.
    2. Drugič zajtrk: jabolko, solata iz kumar in zelene.
    3. Kosilo: kuhana govedina.
    4. Popoldanska malica: sir.
    5. Večerja: kuhana riba s stročjega fižola.

    Čez dan si lahko ugriz sadja ali zelenjave. Dan 3, 5, 7 - Meni v 1 dnevu. 4.6 Day - meni v 2. dan.

    Mnenje zdravnika

    Nasveti in triki

    Da izgubijo težo in ne sebe poškodoval, da je pomembno, da upoštevate vsa pravila v prehrani Dikulja. Tu ne bi smeli izogibati metod in prišli do njihovih dodatkov.

    Spomnimo se:

    • pijte veliko navadne vode - 2 litra;
    • jesti dve žlice otrobov na dan, da bi se izognili težavam z želodcem;
    • se prepričajte, da opravljajo redno telesno vadbo;
    • kuhanje jedi, ki temeljijo na priporočilih:
    • zapletena vitamine.

    Beljakovine prehrana ne Dikulja namenjena za ponastavitev kilogramov, in zgraditi zdravo in lepo telo. To se lahko prenaša in ne škoduje telesu.

    Zdieľať na sociálnych sieťach:

    Príbuzný
    Diet margarita kraljicaDiet margarita kraljica
    Diet Diet za nosečnice in mlade mamiceDiet Diet za nosečnice in mlade mamice
    Beljakovine Dukan Diet: izgubiti težo na okusno hranoBeljakovine Dukan Diet: izgubiti težo na okusno hrano
    Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
    Recepti in jedilniki Ducane prehranaRecepti in jedilniki Ducane prehrana
    Vino Diet - 7 kg na tedenVino Diet - 7 kg na teden
    Prehrana Harley Pasternak. Mnenja hujšanjePrehrana Harley Pasternak. Mnenja hujšanje
    Mnenja o Dukan DietMnenja o Dukan Diet
    Beljakovine Dukan DietBeljakovine Dukan Diet
    Shujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschegoShujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschego
    » » Beljakovine prehrana Dikulja: meni dan
    © 2021 slv.ottitres.ru