slv.ottitres.ru

Francoska prehrana za hujšanje: meni za vsak dan

Eden od najbolj učinkovitih ukrepov za zmanjševanje prekomerne telesne teže, se šteje, da je francoski prehrana za izgubo telesne teže. Poleg uravnotežene zdrave prehrane v tem načinu mora vključevati trideset minut dnevno hoje in vadbe. Nutricionisti med dieto priporočajo uživanje čim več zelenih izdelkov (kumare, paprika, solata, kivi), saj so vir vitaminov in vlaknin.

Francoska prehrana za hujšanje: meni

38

Meniji in recepti francoskega dieto za hujšanje je dovoljeno dodati malo olivnega olja in masla. Količina mesa porabi na obrok ne sme presegati dvesto gramov. Ne, da bi telo izčrpanosti, je potrebno nadzorovati količino hrane jedel - na dan oseba, bi morali dobiti vsaj 1500 kalorij. Diet se običajno pojavijo v dveh tednih. Meni v prvih sedmih dneh meseca pogojne kazni, se lahko oblikuje kot sledi.

1. dan

Za zajtrk, popijte skodelico šibko kavo brez sladkorja. V drugem obroku zaužili dve trdo kuhani jajci in solata kumare in paradižnik. Za večerjo, jedo del kuhanega mesa in dušeno zelenjavo.

Video: Dieta 90 dni ločenem hrane. dnevni menu

2. dan  

Jutro se začne s skodelico čaja in toast. Med kosilom lakoto potešite kos piščanca na par in zelenjave. Za večerjo, jedo šunko z nizko vsebnostjo maščob ali kuhano klobaso in zelje solata.

3. dan39

Čaj ali kava napitek za zajtrk z rezino rženega kruha. Na kosilu morate jesti dva jajca, sir z nizko vsebnostjo maščob in ragu zelenjave. Za večerjo, popijte kozarec kefirja ali raje zelenih jabolk.

dan 4

Za zajtrk, piti zeliščni čaj z rezino otrobi kruha. V času kosila, morate jesti paradižnika in pečene korenje v olivnem olju. Za večerjo, jedo nekaj jajc, kos kuhanega govejega mesa in solate, oranžne.

Video: DNEVNIK PREHRANE | PP meni za dan

dan 5

Skodelica zelenega čaja na zajtrk in na kosilo jedli piščanca z Solata od zelja. Za večerjo, pripraviti kuhano meso s korenjem.

Video: Pravilna prehrana za vsak dan. Kako ustvariti menu za vsak dan.

dan 6

Jutro se začne s šibko kavo z medom in kosilo v pečene ribe s paradižnikom. Med večerjo, raje kuhano goveje meso.

Video: Diet 6 cvetnih listov. prehrana menija cvetnih listov za vsak dan

40dan 7

Za zajtrk, popijte skodelico kave ali čaja. Kuhani meso in jedo oranžno za kosilo. Za večerjo si lahko jedel klobaso in zelenjavo, zelišča in kivi.

Drugi teden način je narejen na podlagi prvih sedmih dneh. V času snacking jedo veliko svežega sadja in zelenjave, tako da ne povzroči pomanjkanje vitamina. S pravilno prehrano, s stegna in trebuh bo pet do osem centimetrov dodatne.
Ne priporočamo, da uporabljajo pravila francoskega prehrane pri boleznih jeter, ledvic in srca. Ponovitev način je omogočen šele po šestih mesecih.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kumara prehranaKumara prehrana
Kitajska hrana za hujšanjeKitajska hrana za hujšanje
Prehrana za športnike.Prehrana za športnike.
Čokolada prehrana pregledi hujšanje in dieto opisČokolada prehrana pregledi hujšanje in dieto opis
Prehrana tabletke Meridia. Mnenja hujšanjePrehrana tabletke Meridia. Mnenja hujšanje
Medicinska teža prehrana izguba: MeniMedicinska teža prehrana izguba: Meni
Tekoči prehrana za izgubo telesne teže. Shujšati v petih dnehTekoči prehrana za izgubo telesne teže. Shujšati v petih dneh
Kefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje težeKefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje teže
Vino prehrana za izgubo telesne teže. Hitro in učinkovitoVino prehrana za izgubo telesne teže. Hitro in učinkovito
Sir prehrana za hujšanje menijih, recepti, pravilSir prehrana za hujšanje menijih, recepti, pravil
» » Francoska prehrana za hujšanje: meni za vsak dan
© 2021 slv.ottitres.ru