slv.ottitres.ru

Japonska prehrana za 13 dni. Meni, ki sem shujšala

Japonska prehrana za 13 dni. Meni, ki sem shujšala

Francoska prehrana, ki smo se nedavno pogovarjali traja skoraj Japonski prehrana za 13 dni. Meni, ki sem jo izgubila, zdaj opišite natančno v vseh 13 dni za zajtrk, kosilo in večerjo s.

Na splošno velja, da je potrebno pospeši metabolizem in japonski prehrana je zelo učinkovit dovolj v tem in v trajanju traja od 2 do 13 tednov. Dejstvo, da se rezultat ne doseže tako hitro, ne rečem, da je čas, porabljen v prehrani, šlo za odpadke!

Dejstvo je, da je počasnejši proces izgubi teže, daljša je določen rezultat dosežen (do nekaj let) zaradi normalizirati presnovo.

Največja en teden s to dieto sem izgubila 4 kg, vendar samo za 2 tedna do 8 kg. Omejitve prehrana vključuje izključitev ogljikovih hidratov v obliki sladkornih izdelkov, alkohola, itd, in sol.

Japonski meni dieta za 13 dni:

1 dan:

Za zajtrk: kava brez sladkorja

Na večerji: dušeno zelje in rastlinsko olje, dve jajci ohladi, paradižnikov sok ne več kot kozarec.

Za večerjo: kuhani ali paro ribe 200 g rastlinskega olja.

2den:

Med zajtrkom: brez sladkorja, kava z majhnim kosom črnega kruha.

Med večerjo: paro ribe z 200 g rastlinskega olja, kuhano zelje solata z rastlinskim oljem.

Med večerjo: govedina kuhana nesoljeno približno 100 g navadnega jogurta ne več kot kozarec.

3. dan:

Za zajtrk: brez saharakofe z majhnim kosom črnega kruha.

Na večerji: Pijani bučke ali jajčevci na rastlinskem olju toliko, kot je potrebno.

Med večerjoDva jajca ohladi, 200 g kuhanega govejega mesa, sveže zelje solata z rastlinskim oljem.

4. dan:

Za zajtrk: nekuhane korenje srednje velikosti - 1 kos, limoninega soka.

Med večerjo: 200 g paro ribe in kozarec paradižnika sok.

večerja: 200 gramov sadja.

5. dan:

Za zajtrk: korenje 1 svež in sok ene limone.

Med večerjo: paro ribe 200 g in kozarec paradižnika sok.

večerja: vse sadje ne več kot 200 g

6. dan:

Za zajtrk: kava brez sladkorja

Na večerji: piščanec brez soli 200 g kuhane, sveže korenje in zelje v kombinaciji z rastlinskim oljem.

večerja: dve jajci strma, eno surovo korenje z rastlinskim oljem.

7. dan:

pri zajtrku: Skodelica zelenega čaja.

na večerji: O 200 g neslani kuhanega govejega mesa.

večerja: koli večerja meni poleg tretji dan.

dan 8:

Med zajtrkom: kava brez sladkorja.

Med večerjo: Približno 500 g kuhanega piščanca neslani, surovo zelje in korenje v rastlinskem olju.

večerja: 2 jajci, eno surovo korenje z rastlinskim oljem.

9. dan:

Za zajtrk: ena visoka surovo korenje s sokom ene limone.

Na večerji: Približno 200 g kuhane ali paro ribe brez soli z paradižnikovega soka.

Za večerjo: vse sadje okoli 200

10. dan:

Video: Japonski prehrana. MENU Japonski prehrana za 14 dni. Hujšanje za 8 kg v 2 tednih!

Med zajtrkom: brez saharakofe.

kosilo1 trdo kuhano jajce, surova Morkovina 3 medij z dodajanjem rastlinskega olja, 50 g sira.

Video: Japonski prehrana za hujšanje za 13dney

večerja: 200 gramov sadja.

11. dan:

zajtrk: brez sladkorja, kava z rezino črnega kruha.

kosilo: kuhana ali dušena bučke ali jajčevci v neomejenih količinah.

večerja: 2 trdo kuhana jajca, 200 g kuhanega govejega brez soli, surovo zelje z rastlinskim oljem.

12. dan:

pri zajtrku: Sladkor brez kave z majhnim kosom črnega kruha.

Med večerjo: polirani ali dušena riba brez soli, surovo zelje z rastlinskim oljem.

Med večerjo: kuhana nesoljeno govedine približno 100 gramov, skodelico jogurta.

dan 13:

Za zajtrk: kava brez sladkorja.

Med večerjo: 2 trdo kuhana jajca, kuhana zelje z rastlinskim oljem in paradižnikov sok.

Za večerjo: kuhana ali dušena riba brez soli 200 g navadno vodo v neomejenih količinah, potrebnih.

Tu je meni. To mi je res pomagal! Na kakovost japonskega prehrane je celo bolje kot zelje juha prehrana. Japonska prehrana je mogoče doseči relativno hitre rezultate, in ga držite za dolgo časa. Vendar pa ni povsem uravnotežena, je pomembno med vitamini prehrana pijač ali omejiti prehrane v dan. Tudi takšna prehrana ni zaželeno, za tiste, ki imajo neko kronično bolezen. Ali prehrana opazili zdravnik. Na splošno velja, poskusite japonsko dieto, morda boste dobili. Če je ni težko doseči svoj cilj prikazov v komentarjih spodaj.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kitajska hrana za hujšanjeKitajska hrana za hujšanje
Japonska prehrana za izgubo telesne teže. Mnenja. meniJaponska prehrana za izgubo telesne teže. Mnenja. meni
Protasov dieto izgubila pregled težeProtasov dieto izgubila pregled teže
Vino prehranaVino prehrana
Vino Diet - 7 kg na tedenVino Diet - 7 kg na teden
Prehrana rižPrehrana riž
Medicinska teža prehrana izguba: MeniMedicinska teža prehrana izguba: Meni
Poletna prehrana hujšanje. celoten opisPoletna prehrana hujšanje. celoten opis
Prehrana citrusPrehrana citrus
Egg prehrana za hujšanje: meni za tedenEgg prehrana za hujšanje: meni za teden
» » Japonska prehrana za 13 dni. Meni, ki sem shujšala
© 2021 slv.ottitres.ru