slv.ottitres.ru

Sir prehrana za hujšanje menijih, recepti, pravil

Vse prehrana hujšanje lahko razdelimo na strogo in ne strogo. Z strogih dietah so tisti, ki kažejo, da so ljudje izgubili težo jesti prehrane v času samo en izdelek. Takšna stroga dieta imenuje mono-prehrane, in se ne bi smelo trajati več kot 5 dni. To je zelo veliko stresa na telo, tako da je "usedel" na tako dieto, strokovnjaki za prehrano priporočajo, da ne več kot dva ali tri krat na leto.

Video: moja pravilna prehrana za hujšanje, meni 1 dan

Non-stroge diete vključujejo jesti raznoliko hrano, tako dolgo, kot je bila hrana dobra - in to pomeni, da le zdravo hrano, manj sladkih sladic, ocvrte hrane in vroče začinjene začimb. In, seveda, ne pozabite, da štetje kalorij.

138Kakšno prehrano izbrati? Vsakdo jo opredeljuje glede na njihove posebnosti. Nekateri ljudje menijo, da je zelo enostavno, da preživijo deset ali več dni na mono-prehrane, medtem ko drugi tega ne more storiti, vendar so dokaj enostavno prenašati dolgoročne omejitve različnih dobrot. Toda obstaja še tretja možnost. Izkazalo se je, da obstaja nekaj diet, ki združujejo različne vrste prehrane. Ti vključujejo prehrane sir za hujšanje.

Video: Pravilna prehrana za izgubo teže na mesec

Sir prehrana za hujšanje

Sir prehrana za izgubo telesne teže, je dobro za vse. Najprej, da je prehrana zelo bogata z beljakovinami, ki prinaša občutek sitosti čez dan, tako da izgubi teže skoraj ne čutijo lakote. Drugič, sir - to je zelo dragocen izdelek, ki vsebuje vitamine in pomembne elemente v sledovih, ki so narobe, da se odvzame med aktivnim hujšanjem. A strogi in ne stroge diete združene v prehrani sira je zelo enostavno in priročno. Dejstvo, da obstaja več različic te zanimive prehrane. Vsakdo lahko svobodno izberejo svojo posebno priljubljene.

To je dieta za boj proti sir?

Mi prehrane sir obstaja več kontraindikacij. Torej, ta dieta ni indicirano za tiste, ki trpijo intoleranco za beljakovine kravjega mleka. Prav tako je vredno poskusiti tudi druge vrste prehrane za tiste, ki trpijo zaradi bolezni ledvic ali tako občutljivem vprašanju, kot kronično zaprtje.

prehrana Pravila sir

137

Obstajajo posebna pravila, prehrana sir. Intervali med obroki ne bi smelo biti več kot 2-2,5 ure, vključno z zajtrkom do 8:00. Dan naj bo vsaj 5-6 obrokov, zadnjega izmed njih - ob 8. uri.

V preprosti izvedbi dovoljeno samo izdelke, kot so nizko vsebnostjo maščob sort trdih sirov s kosom polnozrnatega kruha in suhega rdečega vina, največ 50 gramov na enkratnem odmerku. Singularnost te metode je, da se sme piti alkohola, je strogo prepovedana druge vrste prehrane. Seveda, dovoljeno piti zeleni čaj ali vodo.

Na voljo je tudi strožji možnost - za uporabo na dan le 250 gramov sira in vode. Plus to možnost - da lakota ni čutil skoraj kot sir - kar hranljivo izdelka.

Kdaj lahko ohlapna prehrana jesti običajne in konvencionalne izdelke, ki jih preprosto z dodajanjem sira za vsako jed.

Meniji in recepti prehrana sir za hujšanje

Možnost prehrane ohlapna sir

Video: Prehrana. Make up meni [Laboratorij za vadbo]

Tako je lahko za zgled meni izgledal.

  • Zajtrk - polnozrnat kruh z neke vrste sira, črna kava.
  • Drugi zajtrk - jajce, košček sira.
  • Kosilo - sir juha, pol paketi prelistati skuta, zeleni čaj.
  • Prigrizek - kozarec pinjenca in sira.
  • Večerja - solata s sirom, z nizko vsebnostjo maščob jogurt.

1391. Prehranska juha sir

V vrelo vodo, da zapolni rastlinsko mešanico - korenje, brokoli, cvetača, paprika, čebula, kuhamo 10 minut. Nato dodamo sol in vrelo vodo, da izpolnite veliko nastrgan na fin Rende mehak sir. Vztrajati pod pokrovom zaprta za 15 minut.

2. Prehrambena solata s sirom

Rezina kumare, paradižnik in redkev na majhne kocke. Začinite s soljo in dodamo narezane trakove sira. Dodajte svoje najljubše zelišča, sezono z jogurtom.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Dieta za gastritis prehranaDieta za gastritis prehrana
Kefir in ajda prehrana - izgubiti težo brez lačniKefir in ajda prehrana - izgubiti težo brez lačni
Diet Diet za nosečnice in mlade mamiceDiet Diet za nosečnice in mlade mamice
Kefir prehrana 7 dni: prednosti in slabosti uporabeKefir prehrana 7 dni: prednosti in slabosti uporabe
Ruski prehranaRuski prehrana
Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
Diet limete Vajkule: meni Nadel in oceneDiet limete Vajkule: meni Nadel in ocene
Banane za hujšanje. Smršati z okusomBanane za hujšanje. Smršati z okusom
Prehrana MalakhovPrehrana Malakhov
Medicinska teža prehrana izguba: MeniMedicinska teža prehrana izguba: Meni
» » Sir prehrana za hujšanje menijih, recepti, pravil
© 2021 slv.ottitres.ru