slv.ottitres.ru

Prehrana ogljikovih hidratov brez

Video: prehrana ogljikovih hidratov brez. Za minus 10 kg na 2 kg na teden. Ogljikovih hidratov brez prehrane meni.

Vsi smo edinstveni, tako da še vedno niso iznašli odlično dieto. Vsakdo ima samo, da bi našli tisto, kar je prav za njega.

Osnove prehrane v tej dieti

ime prehrana ogljikovih hidratov brez ni čisto v redu. Dejstvo je, da je, seveda, malo ogljikovimi hidrati. Izključeni iz prehrane popolnoma beljakovine, maščobe ali ogljikovi hidrati so zelo škodljiva in strogo ne priporočamo. Toda ime zaljubljen in se uporablja povsod. Številne spremembe diete z nizko vsebnostjo ogljikovih hidratov, temeljijo na načelu omejevanje ogljikovih hidratov v vaši dnevni vnos hrane. Znanstvena podlaga prehrane ogljikovih hidratov brez za hujšanje je položil ameriški znanstvenik dr Atkins. V 70-ih letih XX-stoletja, je bil celoten sistem oskrbe z električno energijo je zasnovan kot prehrana za zdravje, zlasti za zelo debelih ljudi. Zdravniki pravijo, da povprečen človek porabi ogromne količine ogljikovih hidratov vsak dan. Ti so na voljo viri energije in njihov presežek se pretvori v maščobo in odlagajo. Na kritično zmanjšanje ogljikovih hidratov do 20 gramov na dan v prvem koraku prehrano, telo, ne da bi dobili več energije s svetlobo, se preoblikuje presnovo z uporabo shranjenih maščob. Atkins Diet je način življenja in prehrane.

Video: glycoprivous prehrana crash | Rezultati in posledice

obdobja:

Prvi (2 tedna) - zmanjšanje porabe ogljikovih hidratov na dan do 20, je bilo ugotovljeno, da je bilo tako število telesa zadostuje za izpolnjevanje presnovne potrebe. Ta faza je najbolj tog v smislu omejitve. Prepovedano je: sladka, izdelki iz moke, testenine, žita, kruh, sladko sadje. V tem koraku ogljikovih hidratov brez meni prehrana je sestavljen predvsem iz mesa (katerega koli), mesni izdelki, jajca, sir, skuto, jogurt, majhno količino zelenjave. Alkohol je zelo zaželeno, pivo in vino niso dovoljeni. V naslednji fazi se izbere zahtevano kritično raven ogljikovih hidratov, je za vsakogar. To je količina potrošnje, v kateri je stabilizirana teža. To je bilo tako, da je dnevni tečaj 5-10 g ogljikovih hidratov, dokler masa začne rasti. Na tej stopnji ogljikovih hidratov brez prehrane izdelki območje razširi veliko zelenjave, dovoljeno malo kosmiče (ovsene). V tretji fazi naj bodo celo življenje, vodenje dnevno stopnjo ogljikovih hidratov, ki se nahajajo v preteklem obdobju.

Video: Kaj je bezuglevodka? prehrana ogljikovih hidratov brez

Pasti prehrana ogljikovih hidratov brez

Ne smemo pozabiti, da je po tej dieti, morate zaužiti veliko tekočine na dan (1,5-2l.), Ob vitamine in celulozo, ker da dobi mali človek, in to je treba delati črevo. Prav tako zahteva določeno raven telesne dejavnosti, je presežek beljakovinami bolje uporabiti za izgradnjo mišic. Med ta način prehranjevanja poveča obremenitev na jetra in ledvice, zato ljudje z boleznijo pred začetkom diete ogljikovih hidratov brez posvetujte z zdravnikom. Recepti v prvi fazi je dokaj enostavno zaradi visokih omejitev. Naslednja ljudi glede na njihove želje in izberite sestavlja izdelke všeč njemu. Nadzor nad količino ogljikovih hidratov v svoji prehrani ogljikovih hidratov brez imajo kazalo v 100 različnih izdelkov. Ocene prehrane ogljikovih hidratov brez razlikujejo, je težko in zahteva visoko samoorganiziranje, nekateri ljudje ne kažejo. Ampak to res deluje, da vidim to veliko ljudi.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Živila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratovŽivila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratov
Prehrana za športnike - napad beljakovin, ogljikovih hidratov!Prehrana za športnike - napad beljakovin, ogljikovih hidratov!
Prehrana beljakovinePrehrana beljakovine
Beljakovine prehrana "sušenje" za hujšanjeBeljakovine prehrana "sušenje" za hujšanje
Prednosti in slabosti najbolj priljubljenih dietPrednosti in slabosti najbolj priljubljenih diet
Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
Atkins dieta - zakaj sem ga izbralaAtkins dieta - zakaj sem ga izbrala
Prehrana na Montignac - inovativen sistem ali pristojni trženje podvig?Prehrana na Montignac - inovativen sistem ali pristojni trženje podvig?
Miti o ločenem krmiMiti o ločenem krmi
Prehrana pri sladkorni bolezni: kako pravilno jesti in da lahko jestePrehrana pri sladkorni bolezni: kako pravilno jesti in da lahko jeste
» » Prehrana ogljikovih hidratov brez
© 2021 slv.ottitres.ru