slv.ottitres.ru

Hitra prehrana

Video: Najboljša dieta za hujšanje in najhitreje prehrana hujšanje na svetu! Top-10

So časi, ko je nujno potrebno, da izgubijo nekaj kilogramov, da izgleda dobro na vsakem pomembnem dogodku za vas. Najlažji način, da bi dobili največji učinek z minimalnim časom - hitro prehrano. Vendar pa ne smemo pozabiti, da lahko dodatna teža vrne dovolj hitro, če potem taka dieta ne prilagodi svojo prehrano.

Video: Super hitro pitje prehrana. Meni.

Siljenjem: prehrana za 3 dni

Najhitrejši prehrana običajno traja 2 - 4 ure. Ta tako imenovani "tešče dni", s katerim lahko ne samo shujšati, ampak tudi čiščenje telesa. ni priporočljivo, da se držijo tako dieto za dolgo časa.

jabolko prehrana

Najbolj priljubljena Hitra prehrana za 3 dni. Zelo težko. Namesto treh dneh, včasih je priporočljivo, da držijo dva dni. Celotni dnevni obrok vsebuje 4 jabolka, 1 sveže limone, piščanec ali govejega (100 g) in 3 rž krekerje. Vse to je treba razdeliti v 4 deležih. Med dieto poskusite piti več tekočine. 3 dni Reset 2 - 4 kg.

"Soft" prehrana

je dovolj hitro in učinkovito dieto, Tako veliko mehkejši od zgoraj omenjenega jabolčna ali izražajo kitajska hrana. Držijo svojih priporoča 2 do 4 dni.

Video: Hitra prehrana, da izgubijo težo v 4 dneh

  • Zajtrk: kuhano jajce, toast s sirom nizko vsebnostjo maščob, nesladkane kave ali zelenega čaja.
  • Kosilo: 100 gramov pustega mesa piščanca (prsi), kumar, paradižnikov skodelico soka.
  • Prigrizek: 100 ml jogurta.
  • Večerja: 100 g rib, zelenjave solata.

Reset s to dieto lahko 3 kg.

Video: hitra prehrana

Siljenjem: prehrana za 7 dni

Tisti, ki želite hitro izgubiti 6 - 10 kg, lahko priporoči Hitra prehrana za teden. Rezultat je skoraj zagotovljeno, vendar so primerni le za zdrave ljudi. Prva dva dni - pitje. Dnevna prehrana sestavljena iz jogurta in vode. Pijača kefir lahko v kateri koli količini. Tretji dan - jabolko in grenivke. Lahko piti vodo nekoliko nevtralizirajo kislost. Od četrtega do šestega dne jedo kuhano piščanca. Le prsi z nizko vsebnostjo maščob, brez kože. Voda lahko pije brez omejitev. Konča prehrana vino dan. Suho pijača in jesti sira (1 kozarec vina - 30 g sira). Med dieto lahko pijete vitamine in minerale, ki jih telo prejme vse potrebno gradivo v zadostni količini. Po prehrana ne mudi, da se vrnete na običajno prehrano.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vino prehranaVino prehrana
Kako hitro shujšatiKako hitro shujšati
Diet limete Vajkule: meni Nadel in oceneDiet limete Vajkule: meni Nadel in ocene
Prehrana tabletke Meridia. Mnenja hujšanjePrehrana tabletke Meridia. Mnenja hujšanje
Prehrana Harley Pasternak. Mnenja hujšanjePrehrana Harley Pasternak. Mnenja hujšanje
Sadje prehranaSadje prehrana
Kefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje težeKefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje teže
Čokolada prehrana za hujšanje: meni, pravilaČokolada prehrana za hujšanje: meni, pravila
Jabolko prehranaJabolko prehrana
Sok prehrana za izgubo telesne teže. prehrana LastnostiSok prehrana za izgubo telesne teže. prehrana Lastnosti
» » Hitra prehrana
© 2021 slv.ottitres.ru