slv.ottitres.ru

Diet dan

Video: Maggie prehrana. MAGGI prehrana meni za teden dni, tabela dni

Sedaj lahko izberete katerokoli dieto, ki ne temelji toliko iz svoje začetne in želeno težo, koliko lastnih okus preference, ali je čas, v katerem jih potrebujete, da izgubijo težo.

Video: Prehrana v dan beljakovine

1. Hitra prehrana za tri do devet dni

Na primer, hitra prehrana, ki trajajo od tri do devet dni, vam omogočajo, da hitro znebiti otekline v telesu, prilagodite pas linijo, odstraniti majhen želodec v kratkem času. To še posebej velja, ko se približuje vsako praznovanje, in se v je najljubša obleka je mogoče le s težavo. Ali obratno situacijo - prazniki so opravili, dodatna teža na bokih ostanejo v tem primeru vrnitve na "doprazdnichnoy" slika bo pomagal tudi hitro dieto. marine 3 dnevno dieto Gre za zelo raznoliko prehrano, ki se ne sme ponoviti. Glavno načelo v prehrani - pred kosilom in večerjo pojesti 100 gramov sadja. To bo pomagalo, da nasičena telo še pred glavnim obrokom. Za zajtrk si lahko jedel kosmiče z mlekom, toast za rženi kruh, banane, malo marmelade. Citronska lahko pili vodo ali zeleni čaj. Za kosilo pripravite jed z morskimi sadeži in solata s svežo zelenjavo in ribe parno patty s solato. Za večerjo se lahko peče v folijo morskih ribah, zelenjave solata in kozarec mineralne vode. Vsi deli ne sme biti več kot 150 gramov Za tri dni, lahko izgubite do treh kilogramov. "Moja najljubša" 7 dni prehrana To bom rekel zbogom odvečne teže enostavno. Avtorji diete obljubljajo, da se znebite dodatnih deset kilogram na teden. Na prvi dan je potrebno samo piti - vode, juhe, sadne pijače, zeleni čaj. Na drugi dan, kar potrebujete za močno naslonil na vseh zelenjavnih solatah. Tretji dan, kot prvi - pitje, pitje v kateri koli količini. Četrti dan je okusno. Lahko jesti sadje, vendar je učinek bo povečala, če je citrusov, predvsem grenivke. Na szhiroszhigayuschih lastnosti grenivke, ki temeljijo in sadje prehrana. Na peti dan pripravijo in jesti beljakovin živila - kuhan piščanec, ribe, jajčni beljak, skuto, nemasten jogurt in fižol. Šesti dan je treba spet pitna. Zadnji, sedmi dan - končno, boste morali postopoma prihaja iz prehrane. Če želite to narediti, zajtrk čaj pijačo, jesti dva kuhana jajca. Za kosilo, morate jesti lahek juho ali navaden juho. Snack - eno sadje in večerjo lahko svetlobo solato. kefir 9 dan prehrana Nanaša se na dolžino mono. Jogurt kot sredstvo za hitro hujšanje je že dolgo znano. On obnavlja celotno prebavila, pomirja živčni sistem, kuri maščobe. Dieta na kefir, je zelo učinkovita, za prvih 9 dni, ki jih lahko znebite 9 kg. Ampak pusti zelo previdno, tako da telo ni odzvala na oster skok v teži. Torej, v prvih treh dneh porabijo poljubno količino enega odstotka jogurt in nesoljeno kuhanega riža. V 4,5 dneva 6 in jesti kuhan piščanec, ne več kot 100 g in jogurt pijačo. V zadnjih treh dneh, jedo jabolka, zelena je bolje, in tudi piti kefir.

Video: Recepti za proteinsko Dukan Diet

2. Dolgoročna prehrana

Dolgoročne prehrana temelji na izmeničnih ciklov, ter ciklov je lahko sestavljena iz monodney. Pomembno je, da ne pozabite, da sprejmejo dodatne vitaminske komplekse. Za podporo telesu med dieto. Najbolj priljubljena 20 dnevno dieto prepoveduje uživanje alkohola, sladkorja, gazirane pijače, krompirja in testenin. V prvih dveh dneh je treba le piti - mleko, paradižnikov sok, zeleni čaj, čisto vodo. Če se je povsem neznosna, lahko jeste dve rezine rženega kruha. V naslednjih dveh dneh - protein, tretji in četrti dan prehrana - zelenjava. Na peti dan cikla se ponovno zažene. Druga tehnika temelji na ločenem krme - traja 90 dni prehrana. štiridnevnih cikli so sestavljeni izmenjaje iz beljakovin, škroba, ogljikovih hidratov in sadnih dni. Po zaključku vseh ciklov za vsak 29. dan, morate opraviti dan praznjenja na vodi. Spoštujejo tej dieti za tri mesece, lahko izgubite do 15-20 kg, in se lahko ponovi dvakrat na leto. Izberite način, da bi vaš obrazec za ideal, ki je najboljša za vas. Seveda pa ne pozabite na telesno aktivnost in spanje in počitek. Le s pravim pristopom k zdravju lahko dosegli odlične rezultate.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vino prehranaVino prehrana
Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
Vino Diet - 7 kg na tedenVino Diet - 7 kg na teden
Egg prehrana za 4 tedneEgg prehrana za 4 tedne
Čokolada prehrana za hujšanje: meni, pravilaČokolada prehrana za hujšanje: meni, pravila
Sybaritic prehrana: kaj je tako dober?Sybaritic prehrana: kaj je tako dober?
Jabolko prehranaJabolko prehrana
Hitra prehranaHitra prehrana
Egg prehrana za hujšanje: meni za tedenEgg prehrana za hujšanje: meni za teden
Kumare prehrana - delim svoje izkušnjeKumare prehrana - delim svoje izkušnje
© 2021 slv.ottitres.ru