slv.ottitres.ru

Učinkovito prehrana za 2 tedna. Smršati skupaj!

Video: Kako izgubiti težo hitro. Ali hitro shujšati za 5 kg v 3 dneh.

Učinkovito prehrana za 2 tedna. Smršati skupaj!

Video: Izgubiti težo v 2 tednih, kako hitro izgubiti težo v 2 tednih.

Učinkovito prehrana za 2 tedna, ki smo jo sedaj si predstavljajte, da je s prehrano uradno razvil. Dieto vključuje omejevanje uporabe živalskih beljakovin, zato ga ni mogoče uporabiti za ljudi, ki niso preveč dolgo nazaj utrpeli hud stres, akutne okužbe dihal, prehladi.

Učinkovito prehrana za 1 teden

Ta meni ni primerna za ljudi z nezmožnostjo pokazala, ali prikrita telesa, da pravilno prebavo mlečne sestavine, kot tudi s težavami v delovanju prebavnega sistema, kot je to prehrana vsebuje preveč sadja in surove zelenjave, kislin in vlaknin, ki dražijo in izzovejo nemir . In vmes časih, želodec meni, da je treba skoraj vsakodnevno uporabo od njih, kot je juha pomirjujoč učinek na sluznico.

Uvede omejitve glede uporabe maščob in prevzela zaužitje predvsem z nizko energijsko vrednostjo mlečnih izdelkov (jogurt, skuto, jogurt), pripravo solate iz sveže zelenjave za polnjenje, ki se uporablja fermentirane peče mleko ali limonin sok, pil sok in sadje - v glavnem svetlo zelena jabolka. Visoko kalorično sadje iste se ne sme sprejeti. Ker bo treba pozabiti na suhe slive, suhe marelice, banane, grozdje, mango.

Učinkovito prehrana za 2 tedna

2 tedna na skuto, so zelenjava in jabolka dodajo majhne dele rib, perutnine ali pustega mesa - v višini 250-300 gramov. na dan. Iz tega razloga je morda kuhana nizko vsebnostjo maščob juhe, pečico ali podvržemo gašenjem sestavine. Glavna stvar - da to storijo s pomočjo majhnega števila raztezanje. Nafta: brez uporabe konvencionalnih. Del jogurt in sir na meniju postopoma postaja manjši, vendar pa so žita, zato, mogoče narediti različne žit.

postopoma je začel meni, druge prej prepovedane sestavine, razen za sladice in peko. Zajtrk se lahko kuhano kašo žita z mlekom in zmanjšano vsebnostjo maščob. Drugi, ki niso prepovedani jed - umešana jajca z zelišči in sirom. Juha mora vreti juho s piščancem ali ribo, in solate je treba zapolniti s kislo smetano ali rastlinsko olje. Pečen ali ocvrt meso je treba zaužiti zelo majhne dele (ne več kot 150 gr.), Kot jed - malo zelenjave. Končno, je mogoče, da bi jedli sladico. Na primer, sveže sadje s stepeno smetano malo maščobe.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehrana beljakovinePrehrana beljakovine
Ruski prehranaRuski prehrana
Kako hitro shujšatiKako hitro shujšati
Hujšanje recepte za leni. Smršati hitro!Hujšanje recepte za leni. Smršati hitro!
Kako izgubiti težo z lubenico?Kako izgubiti težo z lubenico?
Sadje prehranaSadje prehrana
Čokolada prehrana za hujšanje: meni, pravilaČokolada prehrana za hujšanje: meni, pravila
Zelena prehranaZelena prehrana
Kaj prehrana za uporabo shujšati želeni del telesa?Kaj prehrana za uporabo shujšati želeni del telesa?
Hitra prehranaHitra prehrana
» » Učinkovito prehrana za 2 tedna. Smršati skupaj!
© 2021 slv.ottitres.ru