slv.ottitres.ru

Prehrana baletke

Video: diete baletke

prehrana baletke

Če je nujno potrebno, da izgubijo težo, lahko uporabite posebno dieto plesalce. Ta dieta se nanaša na nizko kalorično dieto. Namenjen je za sedem dni uporabe. Kot rezultat, lahko plesalci prehrana izgubiti 4-5 kg ​​teže.

Diet baletke - je predvsem prava prehrana. Konec koncev, za plesalce, da ni pomembno le, da je tanek in lahek, ampak tudi moč na dnevnih ur vadbe. Zato je zelo pomembno, da je njihova hrana vsebuje vse potrebne telo vitamine in minerale.

prehrana menija plesalci

Ta prehrana vključuje dve pripravljalni razkladalne dan in pet dni na dieti sama. V vsakem primeru je nemogoče prezreti pripravljalnih dni. Le če strogo spoštovanje vseh načel prehranjevanja, lahko dosežemo dobre rezultate plesalcev prehrane.

Video: Dan z balerina Ana Odintsov

prehrana menija plesalci na pripravljalnih dni

dan Tomato tešče (prvi dan):

  • zajtrk - kozarec paradižnikovega soka;
  • Kosilo - dva kozarca paradižnikovega soka in rezino črnega kruha;
  • večerja - kozarec paradižnikovega soka.

Kefir in dan, mleka in mlečnih izdelkov na tešče (drugi dan):

  • B - izbira kozarca mleka ali jogurta (nizko vsebnostjo maščob);
  • Kosilo - dva kozarca jogurta s kosom črnega kruha;
  • večerja - kozarec mleka ali jogurta lahko izbirate.

Te tešče dni se lahko izvede samostojno, in enkrat na teden. Z njihovo pomočjo lahko izgubite 1-2 kilograme.

Video: Dietni plesalci vrgel May 4 kg na teden brez truda

Kefir in mlečnih izdelkov na tešče danGlavni meni prehrana plesalci (na en dan):

  • Zajtrk - del paketa z nizko vsebnostjo maščob skuto z medom, sveže jagode, rozine ali smetanoy- dela kašo, kuhana na ravnovesja tekočin kos črnega kruha (potrebna polnozrnate) s kosom trdega sira;
  • kosilo - kozarec sveže stisnjenega grenivke ali oranžna soka- po 30 minutah - kozarec "v živo" nizko vsebnostjo maščob jogurt brez polnila in jabolka;
  • kosilo - riž ali ajde, kos ribe, solata ovoschey- za sladico - jabolko in majhen košček čokolade (samo črna);
  • kosilo - juha, kuhana z zelenjavo, svetlo mesa ali ribe bulone- nujno brez kruha;
  • večerja - pečena riba, kuhana zelenjava, solata iz sveže zelenjave in zelišč.

Glede na preglede plesalcev prehrane, je ta dieta dobro prenašajo. To je posledica dejstva, da čeprav malo kalorij, pogoste obroke pomaga, da bi se izognili lačni. Ta dieta je mogoče nanesti na mesec.

Tako kot vse druge omejitve moči, plesalci prehrana je bolje uporabiti le po posvetu z zdravnikom. V nasprotnem primeru obstaja tveganje poslabšanja kroničnih bolezni, pojava pomanjkanja nekaterih mikrohranil.

Temeljna načela oskrbe po plesalcev prehrani

Meni, ko so dieto plesalci izbrani v skladu z določenimi pravili. Ko se v skladu z njimi, ne le znatno zmanjšanje teže, ampak tudi ostati vitek vse življenje.

1.Razovaya del hrane potrebnih se zmanjša za polovico. Ta torba trikov omogoča enostavno zmanjšati vnos kalorij ne da bi spremenili svojo prehrano.

2. V naenkrat ne moreš kombinirati različne vrste beljakovin, kot so meso in sir, meso in ribe. To omogoča telesu, da bolj popolno prebavo hrane nemudoma nepotrebne maščobe.

3.Esche eno načelo plesalci prehrana - je, da je juha ločen jed. Zaradi svoje sposobnosti, da spodbudi dober metabolizem, sam jedel juho izboljšuje izgorevanje maščob v telesu. Zato ni potrebno, da ga uporabljate skupaj z drugimi jedmi.

4.Neobhodimo bistveno zmanjša ali odpravi uporabo soli. Poleg tega soli, da zadrži vodo v telesu, pa tudi povečuje apetit. Za zamenjavo sol se lahko uporabljajo začimbe, začimbe, zelišča, sojina omaka, paradižnik.

5.Vragom prehrana plesalci imenuje majoneza. Ta izdelek vsebuje veliko visokokalorične maščob. Poleg tega je majoneza veliko utrudnyaet prebava, kar vodi k povečanju odlaganje maščob.

6.Podderzhanie bilanca potrebne vode v telesu. Na dan morate piti približno 1,5-2 litrov negazirane pitne vode. Redno uživanje čiste vode prispeva k zmanjšanju apetita in telesne pomlajevanje.

7.Soblyudenie pravilno pitje režim. Poleg tega, boste morali redno uživati ​​vodo, ga je treba pravilno piti. Pomembno je, da pijete vodo, najkasneje 30 minut pred obrokom, in ne prej, kot eno uro po jedi. V primeru uporabe vode, sladke pijače takoj po jedi v telesu je moten proces prebave, ki spodbuja intenzivno odlaganje maščob.

8.Primenyaya prehrana plesalci uživajo mlečne izdelke samo z zmanjšano vsebnostjo maščob. Nemastni mlečni izdelki vsebujejo bistveno manj kalorij.

Video: Diet balerin pregledi

9.Soblyudenie ustrezno prehransko ravnovesje. Bistveno je, da so dnevni obroki spreminja in, istočasno, uravnoteženo v ogljikovih hidratov, maščob in beljakovin. To mora vsebovati zahtevano količino vitaminov in različnih elementov v sledovih. Poleg tega so v taki prehrani ne bo pomanjkanje bistvenih elementov v sledovih, bo to opozori nenadzorovano prenajedanje.

Glede na ocene o prehrani plesalcev, skladnost s temi preprostimi pravili dobre prehrane enostavno, da izgubijo težo, močno izboljša splošno zdravje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Beljakovine prehrana Dikulja: meni danBeljakovine prehrana Dikulja: meni dan
Prehrana za športnike.Prehrana za športnike.
Diet Maja PliseckaDiet Maja Plisecka
Antkinsa prehrana meni za 14 dniAntkinsa prehrana meni za 14 dni
Prehrana bananaPrehrana banana
Kefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje težeKefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje teže
Čokolada prehrana za hujšanje: meni, pravilaČokolada prehrana za hujšanje: meni, pravila
Prehrana citrusPrehrana citrus
Hitra prehranaHitra prehrana
Egg prehrana za hujšanje: meni za tedenEgg prehrana za hujšanje: meni za teden
» » Prehrana baletke
© 2021 slv.ottitres.ru