slv.ottitres.ru

Ocene čokoladno dieto

Danes obstaja veliko različnih diete, da zmanjšanje teže. Čokoladna dieta je bil razvit za dolgo časa in je zelo priljubljen, saj je okusna in zdrava, in spodbuja dober podatek.
vsebina:

Beat na kalorije

Čokoladna dieta je idealna izbira za ljudi, ki si ne morejo predstavljati dan brez čokolade v svoji prehrani. Toda prehrana lahko zelo učinkovita pri ljudeh, ki nimajo zdravstvenih težav, zlasti tveganje za sladkorno bolezen in visok krvni tlak, tako kot v času "prehranske" oskrbe čokolade telo bo naredil velike količine kofeina in sladkorja.
Bela in mlečna čokolada
Da se znebite dodatnih 4-6 kg, bi morala čokolada biti porabljena 5-7 dni, če se po dieti bo vaša prehrana vsebuje koristne in uravnotežene prehrane, dobre rezultate in popolno telo ne traja dolgo čakati.
Veliko ljudi, ki želijo na vprašanje, kakšno čokolado je najboljša izbira za dieto. Po običajni "mleko" prispeva le k težo 3 kg na teden. Na prvem mestu je treba čokolada vsebuje veliko kakavovih zrn, prav ta funkcija bo okrepila proces presnove v telesu, in da gorijo odveč maščobe.
Opomba: čokolada prehrana izključuje uporabo prehranskih in mlečno čokolado, saj ti proizvodi ne naredijo nič dobrega za svoje telo. Seveda so rezultati, ki jih dobijo, in z uporabo te vrste čokolade, bogate črna, grenka čokolada - tukaj je, pravi borec z prekomerno težo!

prehrana

meni vzorec, ki se držijo v celotni prehrani čokolade, je naslednja:
  1. Zajtrk mora biti sestavljen iz sadna solata (jabolka, pomaranče, grenivke, apno, kivi) ni treba uporabiti banano in oreški, kot je to visokokalorične hrane, ki nimajo mesta v prehrani. Za zajtrk, lahko tudi kuhamo kašo za Hercules, in dodamo koščke sadja. Če zjutraj nimate dovolj časa za pripravo polni zajtrk. Lahko samo porabijo nekaj sadja, prednostno grenivke.
  2. Po uri in pol po zajtrku, majhen prigrizek z čokolado, 10 g;
  3. Kosilo: to je najboljši v tem trenutku kuhati testenine, kot so testenine. Z testenin je potrebno predložiti zelenjave solato, ki napolni z nizko vsebnostjo maščob kislo smetano. Meso je treba kuhane na pari ali kuhano.
  4. Po večerji, dnevni sadje v čokoladni mousse in grenko čokolado 20 c;
  5. Večerja: večerja spet v vaši prehrani vključuje testenine. To je lahko rogovi z nekaj omako. Bodite prepričani, da dopolnjuje večerjo zelenjavno enolončnico ali nekaj sadja.
  6. Snack po večerji - temna čokolada 10 gramov.

čokolada

kontraindikacije

Najprej kontra - to Idiosinkrazija čokolada. Tudi, če imate visok holesterol in LDL, je najbolje, da se posvetujete s svojim zdravnikom pred začetkom te diete kot dnevnim uživanjem čokolade imajo lahko negativen vpliv na zdravje.
Prekomerna telesna teža in debelost - je tudi kontraindikacije za uporabo čokolade v takem številu.

temeljna pravila

Kljub temu, da je pregledi čokoladno dieto 90% pozitiven, je še vedno treba upoštevati nekaj pravil, ki ne bo samo shujšati, ampak tudi koristi svoje telo:
  • diete je treba izbrati s čokolado, ki vsebuje minimalno količino emulgatorjev, barvil in drugih aditivov kemičnega izvora. Več v vaši prehrani je naravni izdelki, manj škode boste povzročili vaše telo;
  • prehrana vključuje jedo med glavnimi obroki in kave. Zato je najbolje, da izberete naravno mleto kavo, ne topnih analogi, kot je koristi takšnih pijač ne;

  • opravlja prehrane mora biti postopno, kot čokoladnih izdelkov, čeprav le malo, vendar še vedno vplivajo na jetra, in ostro zavrnitev čokolade lahko negativno vpliva na stanje telesa;
  • po dieti čokolade, je na 10-14 dni, da popolnoma odstraniti iz prehrane soli njegovo hrano. Ker po dieti telo je v precej dehidrirani stanju, sol, ki se naselijo v telesu, povzroči trajno otekanje;
  • ponovno uporabo naj bi ta tehnika ne bo prej kot v šestih tednih.

Komentarji

  • Elena, 33 let
Čokolada dieta mi je resnično odkritje. Z poletno sezono odločila, da bo malo njeno sliko v formi, in je zato izbral to tehniko kot en teden lahko vrgel do 5 kg, medtem ko bo prehrana sestavljena iz živil, ki so mi všeč. Po 7 dneh, se je moja teža zmanjšala za natanko 5,5 kg, rezultati sem zelo zadovoljen, in se počutim toliko bolje.
  • Elizabeth, star 21 let
Informacije o takem nenavadno metodo hujšanje, sem se naučil na internetu in se odločil, da ga preizkusite. Dieta sem šel na 5 dni, kar sem lahko vrgel off 3 kg, za tako kratek čas je zelo dober rezultat. Poleg tega, okusen prigrizek čez dan - to je lep bonus, svetujem vsem!

čokolada prehrana med mnogimi ženskami je priljubljen. Kljub temu, da ima veliko kontraindikacij, da razmisli, preden začnete, da izgubijo težo s to metodo. Pri tem je treba biti previden, saj vse dobro v zmernih količinah, in v tem primeru gre za čokolado.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehrana baletkePrehrana baletke
Ruski prehranaRuski prehrana
Čokolada prehrana pregledi hujšanje in dieto opisČokolada prehrana pregledi hujšanje in dieto opis
Sladica iz čokolade - nenavadne receptiSladica iz čokolade - nenavadne recepti
Čokolada telo zaviti doma in v salonuČokolada telo zaviti doma in v salonu
Egg prehrana za 4 tedneEgg prehrana za 4 tedne
Prehrana in ženskih bolezniPrehrana in ženskih bolezni
Shujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschegoShujšati na dieti beljakovin? Mnenja in nasveti hudeyuschego
Sadje prehranaSadje prehrana
Kefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje težeKefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje teže
» » Ocene čokoladno dieto
© 2021 slv.ottitres.ru