slv.ottitres.ru

Nizkokalorična sendviči: recepti s fotografijami

Diet - to je zelo težko in zahteva precejšen stres duševne moči in volje. Res, da si želijo, da bi jedli vsaj majhen košček škodljive ali visoko kalorično, vendar je to okusno jed! Namesto, da imate za štetje kalorij in jesti, seveda koristno, vendar je že pretirano in videz sveže zdrava hrana so vsi res tako žalostno in prehrana mora biti res dolgočasno "okrevanje" in "način, da izgubijo težo?" Seveda ne! Prehrana mora biti praznik - praznik zdravja in lepote vrnitvi v njegovem telesu. In v času aktivne mase trganja ni treba odreči svoje najljubše jedi ali v celoti izključijo iz prehrane. Dovolj je to malo spremeniti način kuhanja in nekaterih sestavin - in jed bo tako okusna, ampak tudi zelo koristno in prispeva k izgubi teže.

Video: Holiday prigrizki in sendviči recepti s fotografijami

Nizkokalorična sendviči: recepti s fotografijami

25

Najljubši zajtrk kot tudi hiter prigrizek za mnoge ljudi - sendviči. Ampak lahko pa je prehransko? Lahko ti hrana prispeva k izboljšanju telesa? Kot mnogi verjamejo - no, saj pri razumevanju mnogih klasičnih sendviči - prigrizek z maslo, sir in klobase ali šunko. Toda v resnici, stvari niso tako. Sendviči so lahko koristni, in prehranskih. Vse je odvisno od tega, ali so pripravljeni z nekaterimi sestavinami.

Kako ste Dietna sendviče?

Pri prehranskih sendviče boljše, da ne bo bel kruh, in nekvašenega iz celega pšenične moke. Lahko uporabite tudi posebno ready-made kruh. Te vrste kruha ni prinesla le telo za uporabo, ampak tudi kot nalašč za prehrano - telo porabi za njihovo prebavo več kalorij, kot jih vsebujejo. Beli kruh ni treba uporabiti.

Kaj kuhati nizkokalorična sendviče?

Kot glavno sestavino, običajno delujejo zelenjava - paro ali pečene v pečici. Uporabite lahko tudi manj mastne sire, sir, različne sojine izdelke, pusto ribe in belo meso piščanca. Občasno, ne več kot dvakrat na teden, si lahko privoščite, da dodate kuhano jajce sendvič. Pri prehranskih sendviče bo koristno uporabiti različne omake ali prelivom. Toda, ali jih ne potrebujejo majonezo ali kislo smetano in kuhamo več uporabnih možnosti - iz limoninega soka z rastlinskim oljem ali domač kečap, seveda, ni zelo oster.

Videoposnetki: prigrizki, sendviči na počitnice namiznih receptov s fotografijami

Najboljši recepti nizkokalorična sendviči26

1. sendvič s sirom in zelišči

Polnozrnat kruh narežemo na tanke rezine, top s plastjo brez maščob, samo prisolennogo sir, dajo na šopek bazilike, koper, peteršilj.

272. Sendvič z piščančjih prsi

Video: Super-prisrčen sendvič za zajtrk

Rezine polnozrnatega kruha ali Khlebtsov namazati z limonino maslo omako. Top dal narezan tanek plastični kuhano piščančje prsi. Naslednja plast iz niti zelenjavo, po želji - rezine sveže ali vložene kumarice, kuhana korenje, brokoli in cvetača. Okrasite končnega sendviči nobene najljubše zelenice.

3. Sendviči s sirom in paradižnika28

Na malo opečen rezine kruha v opekač dajo plastično sir, zložene na vrhu rezine svežega paradižnika. Sol, ti sendviči niso potrebne, saj je sir sama precej slan. Na vrhu posode je posuta s svežimi zelišči.

294. Sendviči z paštet vnosa s hrano

Zmešamo z mešalnikom ali brus eno kuhano jajce, nekaj vejic različnih zelenice (lahko uporabite zelišča z močnim okusom - bazilika, origano ali peteršilj), nekaj oliv, koščic malo sira. Dodaj v mešanici malo koli rastlinsko olje (po možnosti nerafinirano oljčno). Ta pašteta razširila na kruh in služijo, posuto z zelišči.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehranska omleta: recepti. Kako kuhati omleto Diet?Prehranska omleta: recepti. Kako kuhati omleto Diet?
Diet limete Vajkule: meni Nadel in oceneDiet limete Vajkule: meni Nadel in ocene
Kako hitro jesti brez škode za zdravje?Kako hitro jesti brez škode za zdravje?
Čokolada prehrana za hujšanje: meni, pravilaČokolada prehrana za hujšanje: meni, pravila
Diet sladkarije receptiDiet sladkarije recepti
Recepti prehranskih palačinke. Kako kuhati palačinke Diet?Recepti prehranskih palačinke. Kako kuhati palačinke Diet?
Hitre in okusne zajtrk 5 minut z ugodnimi učinki na zdravjeHitre in okusne zajtrk 5 minut z ugodnimi učinki na zdravje
Uravnotežena prehrana za hujšanje: meni za tedenUravnotežena prehrana za hujšanje: meni za teden
Cvetača Diet ReceptiCvetača Diet Recepti
Okusne jedi za hujšanje: receptiOkusne jedi za hujšanje: recepti
» » Nizkokalorična sendviči: recepti s fotografijami
© 2021 slv.ottitres.ru