slv.ottitres.ru

Diet Catherine Mirimanova

Video: Diet (sistem) Minus 60 Catherine Mirimanova

Dieta je namenjena za tiste, ki niso navajeni čakati na nedoločeno rezultat - kot tudi druge učinkovite metode, kot Margarita koroleva prehrana in druge samozavestni ženske. Poleg visokim izkoristkom, itdIETA minus 60 Catherine Mirimanova To zagotavlja, da je dampinški kg ne bo več vrnil.

Osnovna pravila prehrane

Od vseh pravil, lahko izberete eno, najbolj pomembna stvar: prehrana meni Catherine Mirimanova To ni omejen. Pred poldnevom, lahko jeste živila, v kateri koli količini, razen mlečne čokolade. Po 12.00 morajo biti dve redni obroki - na primer, v treh in šestih popoldne, vendar bo deloval samo dieto. Mirimanova Ekaterina, 60 tehniko, ki je postal znan po vsej državi, priporoča, da popoldne izključuje vse obroke, ocvrti na maslu. Strogo prepovedano kombinacije mesa, krompirja, testenin, rib. Kot jed je bolje uporabiti ajdove, riž in zelenjavo. Za sladico, idealna sorte sadja. Vendar pa morajo biti do zadnjega dnevnega obroka. V večernih urah lahko jeste samo meso, riž, ajda, zelenjava, sadje in mlečne izdelke in sir. Zelenjava ne sme jesti jajčevcu, grah, gobe, krompir, buče, koruza in fižol. Po šestih zvečer, lahko pijete samo vodo.

Video: Diet Meni Catherine Mirimanova

Sistem oskrbe z električno energijo na dieti Catherine Mirimanova

Ni posebnega napora zahteva od osebe, ki je rad dietno Catherine Mirimanova. Recepti - najbolj preprosta. To mora biti B, da čim prej aktivirajo presnovne procese v telesu po spanju. Obstaja nekaj preprostih pravil, ki priporoča Diet 60 Catherine Mirimanova. Alkohol se morajo vzdržati, vendar suho rdeče vino v majhnih količinah. Beli sladkor je treba spremeniti, da rjave ali fruktoze in belega kruha - rži ali krekerji. Bližje šestih zvečer bo večerja, dlje časa ne boste imeli lakote. Končno, bi morali piti čim več vode, kot boste želeli. Catherine Mirimanova prehrana pregledi Kaj je na splošno pozitivna, še posebej dobro, saj ne prepoveduje uporabe "škodljivo" očiščen. Ideja, da lahko imate zjutraj, kar hočeš, odlično stimulira zvečer in ponoči. Ko se telo uporablja za to, se bo masa začela zmanjšajo aktivnost. Ta postopek je lahko zelo dobro pospeši uresničevanje in polnjenje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Diet Larisa DolinaDiet Larisa Dolina
Diet margarita kraljicaDiet margarita kraljica
Diet "-60" Catherine Mirimanova. KomentarjiDiet "-60" Catherine Mirimanova. Komentarji
Prehrana AgapkinaPrehrana Agapkina
Prehrana akterjaPrehrana akterja
Rozine. Prednosti in škoduje iz sušenega grozdjaRozine. Prednosti in škoduje iz sušenega grozdja
Osnovni kanoni sistema oskrbe z električno energijo "-60" (Catherine Mirimanova)Osnovni kanoni sistema oskrbe z električno energijo "-60" (Catherine Mirimanova)
10 Najbolj učinkovit način, da izgubijo težo10 Najbolj učinkovit način, da izgubijo težo
Mnenja o Dukan DietMnenja o Dukan Diet
Čokolada prehrana za hujšanje: meni, pravilaČokolada prehrana za hujšanje: meni, pravila
» » Diet Catherine Mirimanova
© 2021 slv.ottitres.ru