slv.ottitres.ru

Delna moč.

Ideja o delnem moči je pogosto jedo, majhne dele. Zakaj delih obroki v pomoč? Kako se ta hrana prispeva k izgubi teže? Kolikokrat na dan, da bi jedli na delno moč in kakšna bi morala biti velikost obrok? Kaj je in kako ustvariti meni za dan na delno moč?

Pravila frakcijsko moč.

Obstaja več različic z delnim moči:

  1. Jemo vsakič lačen.
  2. Jemo 5-6 krat na dan.
  3. Jemo vsakih 2-3 ur.

Ne glede na to, kako pogosto jemo v delno moč, naj bi skupni vnos kalorij ostajajo enaki kot v običajni prehrani. Bistvo delno moč razdeliti dnevni obrok v majhnih količinah in ne jedli tremi hodi 6-krat na dan.

1. Delna obroki - jesti vsakič lačen.

V prvi izvedbi v delnem moči je potrebno vsakič, ko se počutite lačni. Del, da je precej majhen - tako, da izpolnjujejo svoje lakote, vendar ne več.

Na primer, jesti kos kruha, 15 minut lačni - pojesti jabolko.

Takšna delno moč ima nekaj pomanjkljivosti:

  • Takšno kaotično moč težko pripraviti uravnotežen meni in mu slediti. To je težko jesti pravico, grizenje vsakih 15-30 minut.
  • Delna moč tega načela več kot trajno obroku. Prebavni sistem, hkrati pa doživlja preobremenjenost, ker ona potrebuje počitek (odmor hrane). Hranila se popolnoma ne vpije.
  • Občutek lakote je subjektivna. ga nekaj enostavno zamuditi prve znake lakote Navdih zamudite trenutka - in nato jesti. Ali pa obratno - utrujenost, stres, mogoče celo samo akcijski filmi lahko povzročijo lažen občutek lakote, in rezultat je enak - prenajedanje.
  • Končno, preprosto nenaravno žvečiti ves čas! Ali poslušaš vsakih 5 minut - če je čas, da bi jedli?

Zaključek - varianta delno moč je nenaravno, neprijetno, lahko povzroči prebavne težave in pomanjkanja esencialnih hranil.

Video: Delna prehrana vodi k debelosti! Pravice Boris Tsatsulin ali Denis Borisov? Časovne kode v opisu

2. Delni obroki - jesti 5-6 krat na dan.

Pravila frakcijsko moč v tej izvedbi dovolj jasno formuliran:

  • Dnevni obrok razdeljen na 5-6 obrokov.
  • Število kalorij v vsakem obroku mora biti približno enaka.
  • Vročanje velikost je tudi pomembno. To ne sme presegati velikosti dlani obsega eno skodelico.
  • Odmor med obroki čez dan ne sme preseči 4-4.5 ur.

Takšna delno moč veliko pluse:

Razmerje med obroki BZHU split: Video

  • Britansko prehrana sestavljena iz 5-6 obrokov, brez težav spravite v kateri koli način, in vam omogoča, da uravnotežen meni.
  • Približno enake količine kalorij, ki vstopajo v telo na redni osnovi, s interval, ki ne presega 4,5 ure. da bi se izognili lačni in nato prenajedanje.
  • Majhne dele lahko zmanjša velikost želodca, ki prav tako zmanjšuje občutek lakote.

Zaključek - deljiva obrokov v preizkušen izvedbenem praksi in ga lahko varno priporoča kot uporaben, varen in udoben.

3. Delne obroki - jesti vsake 2-3 ure.

Tretji izvedbeni primer delno moč razlikuje od drugega pogostosti obrokov in volumskih deležih:

  • Dnevni obrok razdeljen približno 8-10 obrokov.
  • Število kalorij, kot tudi v prejšnja različica delnim moči, To je približno enaka v vsakem odseku. Ampak tukaj je manj pomembno, kot odmor med obroki hrane krajša, s čimer se izognemo lakoto in manj kalorij.
  • Obsega odseki nekoliko manj kot eno skodelico.
  • Pomembno je, da se odmor med obroki ne presega 2-3 ur.

Delna moč, kar pomeni obrok vsake 2-3 ure, ima svoje značilnosti:

  • Število obrokov in celo več kot v prejšnji različici, vendar je še vedno v razumnih mejah.
  • Ta varianta je delno moč omogoča več priložnosti za pripravo menija, ker jim ni treba razdeliti dnevni obrok na enake dele. Porcije lahko razlikujejo glede na obseg in kalorične vrednosti.
  • Lakota v tej dieti je skoraj ni čutiti.

Ta varianta delno oblasti so športniki, ki želijo zmanjšati odstotek telesne maščobe, medtem ko ohranja mišično maso pogosto uporablja. Dejstvo, da se začne maščoba, ki se odlagajo na deponijo maščobe le, če med obroki preide 2-2,5 ur. Tak kratek premor omogoča hrana za trik telesa.

Video: Delna moč, zanima, kdo ni zelo

Zaključek - tretja različica delno moč je še posebej učinkovita za hujšanje, čeprav to zahteva nekatere spremembe v normalnem načinu dneva.

Meni na delno moč.

Delna moč pa pri sestavljanju menija ne nalaga nobenih posebnih pravil. Zato se lahko razdeli obroki v kombinaciji z različnimi vrstami hrane in je primerna za skoraj vse - "vsejedi"In vegetarijanci in vegani in surovine foodists ...

Predlagam, da ko greš razdeliti obroke, da glede na običajne nabor izdelkov za vas. Zavedajte se, da je vsaka nenadna sprememba v prehrani stresno za telo. Spremenite prehrano postopoma, pozorno poslušanje svojega telesa.

Pri pripravi menija, lahko uporabite piramido hrano - to vam bo dala idejo o približnem nabor izdelkov, ki bi moral biti dnevni obrok, in sorazmeren delež teh izdelkov.

Video: Delna moč - koristno ali škodljivo?

Delna moč je v kombinaciji z ločeno napajanje - preverite seznam proizvodov, združljivih s vsakim obrokom bi prinesla največ koristi. Združevanje po delih obroke z načeli ločenem hrane lahko dobili največjo koristi za zdravje.

Tu lahko najdete na internetu veliko možnosti menija za delno moč: meni za teden dni, meni za dan, meni za mesec. Vse te možnosti le kot primeri si lahko ogledate meni. Pomembno je razumeti, da je v delih prehrana ni prehrana. To mora biti najbolj primerna za vas - in to pomeni, da:

  • Meni na delno moč To mora vključevati običajna za vas hrano (zlasti v začetni fazi, dokler se organizem prilagodi na pogoste obroke in majhnih porcijah)
  • Meni na delno moč zajemajo vse potrebe telesa po hranil (beljakovin, maščob, ogljikovih hidratov, vitaminov in mineralov)
  • Meni na delno moč zajema dnevna potreba po kalorijah.

Še enkrat ponavljam - prisluhnite svojemu telesu. On mora biti udobna. Ne bi smeli mučiti stalno občutek lakote. Vi ne bi smeli čutiti nesrečen zaradi tega moramo privoščite najljubšo poslastico - če si zelo želeli, da bi jedli nekaj "izven programa" - Pojej.

Uporaba delno zdravo hrano.

Delna moč bodo imeli koristi le, če je pravilno sestavili meni, ki pokriva vse potrebe telesa po hranilnih snovi in ​​kalorij. Ampak ne pozabite, da se nekatera živila prebavi več kot drugi. To je še posebej pomembno, da je to, ko se odločite za tretjo možnost je delno moč (z obroki na vsake 2-3 ure). Najdaljši za prebavo mesa in rib, sledi jajc, mleka in mlečnih izdelkov, stročnice, škrobna zelenjava, kruh in žita. Oreški in semena, sveže non-škrobna zelenjava in sadeže se prebavi najbolj hitro in zahtevajo manj celotno energijo za njihovo asimilacijo.

Majhne porcije prebavi hitreje in spodbuja bolj popolno absorpcijo hranilnih snovi. In če pri pripravi menija upoštevati združljivost izdelkov (v skladu z načeli ločenega napajanja), medtem ko še vedno prebavi zmanjša, in bo hranil se absorbira še bolje. Take a split jedi:

  • Pomaga očistiti telo,
  • To pospešuje prebavo, zaprtje, in odpravlja gnitje (ozdoravlivaet črevesne mikroflore)
  • Pomaga očisti telo in prebavni sistem,
  • To zmanjšuje toksičnost organizma,
  • pomaga hujšanje in pomaga ohraniti stabilno težo.

Split prehrana za hujšanje.

Lepota delnim prehrane hrane je, da ni potrebno, da se omeji na število kalorij. Izguba teže pri delno moč je posledica naslednjih dejavnikov:

  • Kratke počitnice hrane bi bilo nemogoče, da gredo lačni, kar zmanjšuje tveganje za prenajedanje.
  • Zaradi majhne količine obrokov, se želodec postopoma zmanjšuje in nasičenost pojavi hitreje. Izgubiti težo brez lačni.
  • Maščoba začne se deponira v skladišču maščobe le, če med obroki preide 2-2,5 ur. Zato je krajši presledki med obroki, večji učinek frakcionirne hrane za hujšanje.
  • Ker po delih obroki pomaga očistiti telo, izboljša presnovo, ki samodejno pomaga, da izgubijo težo in vzdrževati zdravo telesno težo.

Ker po delih prehrana ni prehrana, nato pa vrnitev v običajni prehrani ne pomeni hitro vrnitev izgubljenih kg. Izguba teže na delno moč - naravno.

Izguba teže na delno moč bo prispevala k:

  • Čiščenje telesa. Najboljši učinek bo čiščenje telesa v celoti. Vendar bo odvajanja (predvsem s pomočjo kolonhidroterapije) dobili večji učinek na delno moč, tako v smislu zdravljenje telesa, kot tudi v smislu izgube teže.
  • Vaje, ki spodbujajo izgubo teže. V kombinaciji z delno prehrano, bo vaja k izgubi teže:
  1. lahko izberete program vadbe, ki bo pospešil izgubo teže (izgubijo težo na mesec (fitnes programa), shujšati v enem tednu (video program usposabljanja), vaje, da gorijo maščobe)
  2. ali pa preprosto ustvariti program usposabljanja, ki vključuje aerobne in anaerobne obremenitve
  3. ali pa problematična področja, ki opravljajo vaje za posamezne mišične skupine.

Težave v delno moč.

Najtežja stvar na delno moč - omejiti količino obrokov. Želim navade, da bi jedli več. Še posebej na začetku, dokler je velikost želodca ni zmanjšala in ni oblikovala novo navado. Potem postane lažje, vendar so nekateri problemi še vedno ostajajo - predvsem zaradi dejstva, da se občutek sitosti prihaja prepozno.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
№38: Piramida moči, ločevanje moči, deljiva obroki.№38: Piramida moči, ločevanje moči, deljiva obroki.
Koliko lahko izgubijo težo na dieti "ovsena kaša, skuta, jabolka"?Koliko lahko izgubijo težo na dieti "ovsena kaša, skuta, jabolka"?
Dieto žolčnikDieto žolčnik
Seznam izdelkov, ki so koristne za želodecSeznam izdelkov, ki so koristne za želodec
Diet limete Vajkule: meni Nadel in oceneDiet limete Vajkule: meni Nadel in ocene
Medicinska teža prehrana izguba: MeniMedicinska teža prehrana izguba: Meni
Split obroki z gastritisSplit obroki z gastritis
Emo ličila. Kako narediti emo ličila?Emo ličila. Kako narediti emo ličila?
Kako hitro jesti brez škode za zdravje?Kako hitro jesti brez škode za zdravje?
Kefir prehrana za 5 dni - hujšanje pet kilogramov!Kefir prehrana za 5 dni - hujšanje pet kilogramov!
» » Delna moč.
© 2021 slv.ottitres.ru