slv.ottitres.ru

Diet Tabela 1 Pevsner: Meni

prehrana Tabela 1 - je neke vrste elektroenergetskega sistema, ki se uporablja izključno za medicinske namene. Značilno je, da tak sistem dodeli v različne bolezni črevesja ali želodca. Tako imenovani prehrana tabela 1 pomaga preprečiti bolečine v želodcu ali črevesju. In se jih je predpisal zdravnik, ko boste potrebovali zdravljenje in hitro okrevanje. Toda zdravnik običajno imenuje prehrane v končni fazi zdravljenju bolezni črevesja in želodca. Torej, kaj je pojasniti, kaj ima od prehrane v tabeli 1 in da je prehrana Pevsner.
vsebina:

Glavne indikacije za prehrano tabeli 1

Čas, ki je potreben za uskladitev z dieto tabele 1, se izbrana oseba individualno. Značilno je, da je ta začetni fazi bolezni gastrointestinalnega trakta. In prehrana pogosto uporabljajo v obdobju okrevanja gastrointestinalnega trakta. Tabela 1 prehrana lahko prepreči nekatere bolezni, kot so:
  • vnetje želodca
  • razjede
  • Stimulacija motorike
  • In drugi.

Hudičev Tabela 1 prehrana

Moč ima svoje omejitve, vendar je vredno poobobrat pravilna prehrana in prehrana postane uravnotežen. Izberite prehrana mora biti taka, da je bilo zahtevano količino vitaminov in elementov v sledeh.
Ko je treba prehrane izključiti iz prehrane soli. To je vredno zapomniti eno od dejstev: prehrana ne podpira uporabe preveč vroče in preveč hladnih pijač. To velja tudi za hrano.
Eno od priporočil za prehrano, da se v mlečnih izdelkov zvečer, kot so mleko, smetane ali jogurta. Vaša izbira. Če ste izbrali kremo, piti samo eno žlico. Če obstaja možnost, da se krema bolje uporabiti domače kot "trgovini".

Kaj živila so dovoljena v času diete?

V prehrani so naslednji proizvodi, ki jih Pevzner uporabljajo:
  • Posoda se dovaja prva: pogosto uporabljenih zelenjavnih juh (krompirja in korenja). Zelenjava se ponavadi kuhana v juho in dobro obrisati. Obrišite zelenjava mora biti proizvajajo naučil dobro. Poleg zelenjavnih juh in pripravljene juhe na osnovi mleka. Za na osnovi mleka add ajde, ovsena kaša in zdrob.
  • Pekovski izdelki: v veliko prehranske navade izdelki iz moke, so omejene. Vendar pa je v prehrani Pevsner so te omejitve ni. Lahko uporabite piškotke, krekerji, piškoti, različni, vendar obstaja ena izjema, morajo biti suhi. Prav tako lahko kupite v trgovinah sira z marmelado ali sirom, po vaši izbiri.
s Pevzner prehrane tudi vam omogoča, da imajo pečene torte. Ti lahko z različnimi nadevi:
  1. jajce
  2. Meso (to je treba omeniti, da mora biti meso pusto)
  3. jabolka
  • Mesni izdelki in ribe: lahko jeste piščanca, purana, svinjsko, goveje meso, jetra. Puranje treba olupljen in jetra je treba kuhana. Bi morali vedeti, da niso vsi recepti iz mesa, ki so primerni za tabelo 1 Pevzner. Odkrijte prej z recepti, ki so običajno zelo preprosta in ne povzroča težav pri pripravi.
  • Mlečni izdelki: Mlečni izdelki so dovoljeni prehrani tabela 1, ampak kaj? Lahko jesti jogurt, vendar mora biti močno kisel, kakor tudi mleko, kislo smetano in skuto. Ne pozabite na sir, so dovoljeni nekateri siri. Ampak ne kupujejo dimljen sir, tako imenovani "Kika".

Meni tabele eno po Pevzner

Poglejmo si eno od možnosti menija na Pevzneru za cel dan.
  • 1 B: od pijač izberite čaj z moloka- kuhano jajce (pre-grind) - kuhanega riža, kuhana v mleku (zrnje vtiramo).
  • 2 Zajtrk: Vzemi jabolko in jo pečemo s sladkorjem.
  • Kosilo: Mleko juha z dodatkom ovsyanki- pirejem, narejenega iz morkovki- pleskavice, kuhana na paru- tudi mogoče pripraviti sladico mousse zelenjave.
  • Čas malica: Glede na dieto, ki jih lahko jeste v prigrizek krekerji, in piti decoction šipkov.
  • Večerja: Krompir pyure- ribe, prednostno parovaya- čaj z mlekom.
  • Spanje: Steklo mleko, prednostno sobne temperature.
Poleg tega obstaja še ena možnost menija Pevzner. To je nekoliko drugačna od prve izvedbe.
  • 1 zajtrk: ajdova kaša (vendar ne "kaša") - jajce, kuhano kuhana. Čaj, vendar ni močna (lahko dodamo malo smetane).
  • 2 Zajtrk: Skuta lahko pokupnoy- juho narejen iz šipkov.
  • Kosilo: Priporočljivo je, da kuhamo zelenjavno juho, ali ti vegetarianskiy- kuhano meso ali meso kuhano na paru- pijač lahko izbirate kompot. Kompot lahko kuhamo doma iz suhega sadja.
  • Čas malica: Na kosilu se tradicionalno uporablja decoction pšeničnih otrobov. Lahko dodamo malo sladkorja, in, če želite, lahko delite z juho jedel piškot.
  • Večerja: Pripravite ribe, je lahko zapech- roll pripravili s korenjem in yabloka- čaj z mlekom.
Eno preprosto pravilo - piti mleko ponoči! To je osnovno pravilo. Če imate kakršna koli vprašanja glede priprave meni, da je vedno najbolje, da se posvetuje s strokovnjakom.

Nekaj ​​receptov za prehrano

Od najbolj enostavnih izdelkov lahko pripravimo na bistveno hrane, ki bodo pomagali vaše telo, da je zdrava in ostanejo na ta način.
  1. Krompirjeva: Peel 150 g krompirja in ga kuhamo. Ko boste esence bi ga morali takoj obrišite. Ko ga podrgnil, dodamo 200 gramov mleka in dobro premešamo. Dodamo malo soli po okusu. Ponovno zavre. Pred oddajo na mizo, dodamo rumenjak maslo in jajce. Zmes je treba dodati v višini 10 g masla 1 jajce.
  2. juha Cvetača: Cvetača je tudi pranje in čiščenje. Zavre cvetača, in ga obrišite naprej. Nato se kuhana lokaciji: Zmešamo 10 gramov jajc in 150 gramov mleka, nato dodamo pet gramov moke (prednostno pšenični). Omaka, ki jo je izkazalo, dodamo juho iz a cvetača. Tam naj bi se tudi črta in samo zelje. Ko juha zavre, dodajte 5 gramov masla.
  3. Mousse banana: Vzemite nekaj banan in jih podrgnite z žlico. Nato dodamo limonin sok v pire banane. Zmešamo banano in smetane (200 ml) in z eno žlico sladkorja. Ko ste pripravljeni za peno, nato ga položite na skodelico.
Torej, če imate težave s želodcu ali črevesju, ena dieta na mizi Pevzner bo zelo koristno za vas. Pozorno preberite meni in preverite, ali imate alergije na vseh izdelkih. Takšna prehrana lahko pomaga, ne samo v črevesju ali želodčnih bolezni, bo to pomagalo izboljšati telo kot celoto. Bodite zdravi in ​​poskusite jesti prav!
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Dieta za gastritis prehranaDieta za gastritis prehrana
Prehrana meni za gastritis v akutni faziPrehrana meni za gastritis v akutni fazi
Načela prehrane №5 po PevsnerNačela prehrane №5 po Pevsner
Diet "9 Tabela" pri sladkorni bolezni: meni za diabetike tipa 1 in 2Diet "9 Tabela" pri sladkorni bolezni: meni za diabetike tipa 1 in 2
Živila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratovŽivila z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratov
Potrebno prehrana za bolezni srcaPotrebno prehrana za bolezni srca
Večina Prohtjev diete ali prehrano za "lutke"Večina Prohtjev diete ali prehrano za "lutke"
Slive prehranaSlive prehrana
Znaki bolezni želodcaZnaki bolezni želodca
Izdelki s sladkorno boleznijo tipa 2: tisto, kar ne more jesti, in katere se lahkoIzdelki s sladkorno boleznijo tipa 2: tisto, kar ne more jesti, in katere se lahko
» » Diet Tabela 1 Pevsner: Meni
© 2021 slv.ottitres.ru