slv.ottitres.ru

Prehrana za trebušne slinavke v bolezni: meni za teden

V tem članku bomo govorili o prehrani za trebušne slinavke bolezni. Naučiš se, zakaj potrebujemo prehrane v tabelah si poglej, na kateri so živila, dovoljenih in prepovedanih. Prav tako si lahko preberete, kaj jedi so vključeni v meniju prehrane hrane za en teden in pire receptov za pankreatitis, daje nasvete in priporočila. Dietetik bo govoril o učinkovitosti prehrani in ali je možno, da izgubijo težo z njim.

prehrana meni na zabrlevanii trebušne slinavke
Dieta za urtikarijo pri odraslih in otrocih (lahko jeste)
  • Video: Prehranska recepti s pankreatitisom

  • Pomanjkanje rednih obrokov, pogosto uživanje alkoholnih pijač in tobaka, lahko prenajedanje vodi do različnih bolezni v telesu, ki se nato lahko spremenijo v bolj resno bolezen, če je ne zdravimo pravočasno, da jih začnete. Seznam bolezni, navedenih pankreatitis, tj - trebušne slinavke bolezni.

    Diet trebušne bolezni

    navzgor

    V bistvu je prehrana pri bolezni trebušne slinavke je namenjen zmanjševanju povečano izločanje želodčne kisline, kar je opaziti v pankreatitisa. Tudi takšna prehrana je preprečiti razvoj zapletov.

    Skoraj vse diete bolečine v trebušni slinavki, je odstraniti iz prehrane vseh, ki vsebuje surove vlaknine, silijo prebavne žleze na delo. Ena najbolj učinkovita dieta pri bolezni trebušne slinavke, se domneva, prehrana številka 5. Nato želite, da vam povem, da se lahko vključijo v meniju za teden dni.

    Meni za teden

    navzgor

    Video: Medicinska prehrana pri bolezni trebušne slinavke

    Moč za celotno obdobje zdravljenja mora biti strog in uravnotežena. Je grobo meni za teden dni, lahko upošteva. Sprva bi morali biti seznanjeni s tistimi izdelki, katerih uporaba je dovoljena in prepovedana v tej bolezni.

    Tabela pooblaščeni izdelki:

    Tabela dovoljena izdelki v dieite trebušne slinavke bolezni

    Prav tako je priporočljivo uporabljati trdi sir 0%, kefir, fermentirano pečeno mleko, zeliščni čaj, šipkov. Žita - ajda, riž, ovsena kaša, zdrob.

    Tabela prepovedano izdelki:

    Tabela prepovedano izdelki v dieite trebušne slinavke bolezni

    Video: Prehrana pankreatitis recepti

    Meni za teden:

    1. Za zajtrk je bil kašo;
    2. Na kosilo postrežejo vsako pire sadja ali zelenjave in mineralno vodo;
    3. Z večerjo postrežejo juho z dodatkom žit, ajde;
    4. Snack mora biti sestavljen iz nizko vsebnostjo maščob jogurt, kislo mleko ali sok, z nekvašenega piškotek;
    5. Za večerjo je bil riž brez sladkorja in soli v vodi;
    6. Druga večerja vključuje žele ali medu s toplo vodo, da bi bilo zelo koristno za bolnika.

    Pire recepti za pankreatitis:

    Korenje: skuhamo korenje na preprost, sol, vodo. Rešetke in predgretje če pire toplo.

    Pumpkin: buče narežemo na dva enaka dela in odstranite semena. Delite obeh polčasih zmanjšati na ponvi, dodamo vodo in odstranite steklo v pečici, segreti na 180 stopinj. Pustite delovati 50 minut. Po tem času dobili buče in pustimo, da se ohladi. Odstranite kožo, da bi dobili buče iz ponve in sesekljamo. Ne dodamo sladkor in sol!

    Peach: breskve dobro sperite in kuhamo 10 minut. Odstranite z ognja in ohladimo, nato odstranite lupine. Odstranite semena in zmeljemo sadje v mešalniku ali zdrobite z vilicami.

    Mnenje zdravnika

    Nasveti in triki

    Če pankreatitis je koristno pesa, zaradi velike vsebnosti joda, ki povzroča trebušna slinavka, da si opomore in začne pravilno delovati. Tukaj je potrebno samo v prahu, 30 minut pred glavnim obrokom.

    Če pire sadja leni ali nimajo možnosti, ki jih lahko kupite otroka v trgovini.

    Tesno seznaniti z etiketah izdelkov, ki jih je kupil, ker tudi v klobase purana lahko vsebujejo prašičje črevo.

    Poslabšanje pankreatitisa je resna bolezen, ki lahko privede do neverjetno količino stranskih bolezni in vnetij, ki so v zameno, ima nepredvidljive posledice.

    Zdieľať na sociálnych sieťach:

    Príbuzný
    Posebna meni za pankreatitisPosebna meni za pankreatitis
    Osnove prehrane v nekroze trebušne slinavkeOsnove prehrane v nekroze trebušne slinavke
    №5 Prehrana meni za pankreatitis№5 Prehrana meni za pankreatitis
    Dieta za urtikarijo pri odraslih in otrocih (lahko jeste)Dieta za urtikarijo pri odraslih in otrocih (lahko jeste)
    Značilnosti Moč pankreatitis trebušne slinavkeZnačilnosti Moč pankreatitis trebušne slinavke
    Kot za zdravljenje trebušne slinavke?Kot za zdravljenje trebušne slinavke?
    Sadje, ki ga lahko jedel s pankreatitisomSadje, ki ga lahko jedel s pankreatitisom
    Ali je dovoljeno jesti banane za pankreatitis?Ali je dovoljeno jesti banane za pankreatitis?
    Dieta za bolezni trebušne slinavke: zelo nežen prehrana!Dieta za bolezni trebušne slinavke: zelo nežen prehrana!
    Prehrana pri sindromu razdražljivega črevesja z napenjanjemPrehrana pri sindromu razdražljivega črevesja z napenjanjem
    » » Prehrana za trebušne slinavke v bolezni: meni za teden
    © 2021 slv.ottitres.ru