slv.ottitres.ru

Tešče za hujšanje

Video: moja lakota 7 dni izkušnja! :) :) :) in hujšanje

Kako učinkovit je tešče za hujšanje? Kako hitro, kako shujšati in obdržati težo, hujšanje s pomočjo posta? 2. način in moja osebna izkušnja tešče za hujšanje.

Moja osebna izkušnja tešče za hujšanje.

Najprej malo osebnih izkušenj. Ko sem izgubil več velikosti s pomočjo posta. In teža vrnil.

Moja metoda hujšanja vključeni ne samo lakote, ampak tudi šport. Toda med posti nobenih omejitev glede hrane ne držijo! Ena od prednosti mojega načina hujšanju - tudi če niso v skladu z vsemi priporočili za pravilno vhod in izhod lakote, bo rezultat še vedno.

Torej, to je, kako sem živel nekaj mesecev:

Moj način izgube teže - vaja

5 dni na teden v dopoldanskem času v telovadnici pred službo. Program usposabljanja - predvsem anaerobno (moči) vaja. Jakost usposabljanje graditi mišice, pospeši presnovo in pomaga očistiti telo.

Moja metoda hujšanja - stradanje

Post sem vsak teden porabila 36 ur (1,5 dni) in 60 urah (2,5 dni). To je kratek tešče na vodi. Pravilen vstop in izstop iz posta, čeprav je pomembna, vendar ne tako kritično, kot med dolgotrajno stradanje.

Video: Stradanje. Dan 12. Post za hujšanje. Ali je mogoče, da izgubijo težo na tešče?

Med postom, nisem naredil vaje, vendar pa je veliko hoje, je šel na morje. Svež zrak in promet je zelo pomembno, ko na tešče. Tako sem preživel vikend posta.

Obstaja še en razlog, da se na tešče najbolje v kombinaciji z vikend ali počitnice. Pogoste v času posta - slab zadah. Žvečilni gumi ni mogoče uporabiti, in o potrebi, da nekako komunicirati z ljudmi. Poleg tega so na vikend je lažje, da se ukvarjajo z morebitnimi zapleti se včasih pojavijo med postom, kot so glavobol. Svež zrak in gibanje zelo olajšajo prehod lakote.

Moja metoda hujšanja - prehrana med posti

Ni prehranskih omejitev, nisem opazovati. Zdaj sem veganka (ne jedo nobenih živalskih proizvodov), vendar v tem času nisem jedel samo meso. Vse ostalo (ribe, jajca, mleko in mlečni izdelki), sem jedel brez omejitev. Vključno, pecivo in drugo "ne prehrana" izdelkov. Na splošno velja, da razumete - ne, nisem držati diete.

Z eno izjemo - nisem piti nobenih gaziranih, brezalkoholne in druge pijače! Še posebej prehrana - od sladil maščobe. Zapomni si to vedno izključuje pijače in živila z umetnimi sladkornih nadomestkov iz svojega menija. Edina alternativa za sladkor, ki ne posega v postopku izgubljanja teže - stevia.

Moj Postopek hujšanje - voda

Voda - je "vse naše"! Pijte čim več vode, v času posta, proizvodnje lakote in med stradanjem. Voda odstranjuje strupe, očisti telo in pospeši proces izgubi teže.

Moja metoda hujšanja - hujšanje

hujšanje sem postopno. Od 1 do 2 kg. Skrb za postom, ampak pol izgubila težo postopoma vrnila v naslednjih 3-4 dneh. V povprečju je v zadnjem mesecu sem izgubila približno 3 kg. Ne upoštevajo priporočila za pripravo lakote in izstopu iz lakote, ki je, seveda, zmanjšano hitrost izgube teže. Ampak sem bil bolj udobno, da ne razmišljajo o izgubi teže med posti.

Športni 5-krat na teden, pomaga ohraniti in celo povečati mišično maso. Kot rezultat, obseg močno zmanjšal točno tam, kjer je to potrebno. V nekaj mesecih sem se spremenil trikrat garderobo - stare kavbojke sem padla!

Zakaj Post pomaga, da izgubijo težo? 5 razlogov, zakaj na tešče pomaga, da izgubijo težo.

Postenje spodbuja izgubo teže za več razlogov:

  1. Prvi razlog je očitna - med postom hrane v telesu se ne hranijo, in kalorij porabila. Torej, telo porabi svoje zaloge.
  2. Drugi razlog - na tešče čisti telo. Čiščenje okrevanju organizma pomeni, zaradi katerih normalno presnovo in telesu sama začne, da se znebite dodatnih kg.
  3. Daljša tešče opravlja "ponovni zagon" vse telesne sisteme. po takem "ponovni zagon" prekomerne teže izgine skupaj z drugimi problemi in bolezni.
  4. Med dolgotrajno stradanje zmanjša velikost želodca. Po tešče sitosti pride hitro - zmanjšati želodec je napolnjena z manjšo količino hrane. Kot rezultat, po izhodu iz procesa nadaljuje prehrane na tešče.
  5. Postenje prebudi v telesu "prav" Reakcijsko. Nenadoma se izkaže, da je zdrava hrana okusna, in škodljivi produkti so se začeli gnus. Ustrezna prehrana pripomore k izgubi teže. Dolgotrajno stradanje vodi do učinka na enkrat, in redno kratko stradanje - na koncu.

V nasprotju z dieto z nizko kalorično, na tešče ne vodi do hitrega zaposlovanja izgubljene teže. V nasprotju s tem lahko izguba teže naprej. Teža vrne v enem primeru - po priporočeni izstopa s podaljšanim postu.

Video: Post za hujšanje. Kako stradati, da izgubijo težo? [Galina Grossmann]

Točno kako hitro shujšati? Več načinov, da izgubijo težo s pomočjo posta.

Metode hujšanje stradanje lahko razdelimo v dve skupini:

  1. Kratko tešče za postopno hujšanje.
  2. Dolgotrajno stradanje za hitro hujšanje.

Vsaka od teh metod hujšanje imajo svoje prednosti in slabosti.

Opozorilo! Post vode pomeni odsotnost kakršnega koli hrane in pijače razen čisti destilirani ali mineralne vode. Že majhna količina soka ali rezina jabolka bo koristno kurativno stradanje škodljivo togo prehrani!

Kratko tešče za postopno hujšanje.

Kratke posti sem poklical stradanje 1 do 3,5 dni. Posta manj kot 24 ur posta ne. To - FOOD premor. Hujšanje tak post je praktično neuporabna.

Članek Post vodo (Part 1) opisuje proces priprave na kratko tešče vode lastni tešče in izstopu iz lakote. Bolj natančno sledijo priporočilom vhodu in izhodu iz lakote, bolj produktivno stradanje prehrane.

Kratko tešče za hujšanje se izvajajo v skladu z naslednjim preprostim shemi:

  1. Postenje je potekala 1 krat na teden za nekaj mesecev - da bi dobili želenega rezultata, merjeno v kilogramih in videli :-)
  2. Če nimate predhodnih izkušenj, bi morala začeti z enodnevnim postom, postopoma povečuje trajanja.
  3. Med postom piti čim več vode, kot je mogoče. Pijte pogosto, ne čakati do žeje.
  4. Med mora tešče biti, da se sprostite, sprehod na svežem zraku, narediti zdravljenje z vodo (plavanje v naravnih vodnih telesih ali stuširam).
  5. Med odmori ni treba prehrane med posti. Vendar je priporočljivo, da se izogibajo uporabi najbolj škodljivih izdelkov, predvsem vsebujejo veliko prehranske dodatke (ki je seznam 10 najbolj škodljivih izdelkov). Vse gazirane brezalkoholne pijače, se je treba izogibati energijske pijače.
  6. Naredite sklop vaj in jih redno spremljanje (vsaj 2-3 krat na teden). Vaša naloga je, da ne gorijo maščobe med vadbo (to bo uspešno stradanje), in preprečuje izgubo mišične mase in povečanje metabolizma. Zato je pri pripravi programov usposabljanja, ki dajejo prednost moči (anaerobni) vadbo.

Plus kratek tešče za hujšanje:

  • Kratek tešče (v roku 3 dni) je praktično varen tudi v prisotnosti nekaterih bolezni. Značilno je, da so vse možne težave zmanjšale na glavobolov in slabega zadaha, ki izginejo iz izhoda iz lakote.
  • Kratka od lakote ne zahteva predhodnih izkušenj.
  • Napake in nespoštovanje priporočil o pripravah na stradanje in izstopom iz lakote, čeprav bo učinek zmanjša, vendar ne povzroči resne zaplete.
  • Ki opravljajo fizično vadbo v med posti, enostaven za vzdrževanje mišičnega tonusa in preprečuje izgubo mišične mase.
  • Hujšajmo z rednimi kratkimi posti lahko dolgo časa, da se doseže želeno težo. Hujšanje v koraku s časom se ne zmanjša.
  • Kratek lakota se lahko izvede na vikend, ne zahteva omejitev telesne dejavnosti in ne moti vsakodnevne dejavnosti.

Proti Kratek tešče za hujšanje:

  • Izguba teže traja dolgo časa - od nekaj tednov do nekaj mesecev (odvisno od števila dodatnih kg).
  • Hujšanje s pomočjo kratkih posti zahtevajo več volje kot en dolg hitro, ker je lakota čutiti močnejši v prvih dneh posta in v celoti poteka po acidotična krizi (7-12 dni).

Dolgotrajno stradanje za hitro hujšanje.

Dolgoročna tešče za hujšanje lahko traja od 4 do 40 dni. Daljše kot je obdobje posta, bolj resna za njega, da se pripravi in ​​bolj pomembno, da se v skladu z vsemi priporočili na izstopu iz lakote.

članek Post voda (Part 2) tešče opisane značilnosti različnih dolžin (na tešče vodo acidotična krize pred in po tešče acidotična krize). Preden se odločite za dolg hitro, je treba porabiti več posti krajši čas. Treba bi bilo tudi čiščenje telesa (vsaj purgation). Če je mogoče, pred in med postom, je zaželeno, da bi hydrocolonotherapy.

Med postom, je potrebno, da opravljajo svetlobe vajo. V nasprotnem primeru bi se izognili veliko izgubo mišične mase namesto maščobe, ki se nato pojavi.

Nekateri izguba mišične mase med dolgotrajno stradanje še vedno ni mogoče izogniti. Ker pa se noben način hitro hujšanje. Zato je še posebej pomembno, takoj po začetku posta redno delati vaje. Začeti izvrševati z večjo skrbnostjo. trening za moč bo dala večji učinek za obnovo mišic, kot aerobika, ampak je treba začeti z najmanjšim utežmi (takoj, ko je na tešče bolje narediti veliko vaje brez teže).

Prednosti dolgotrajno stradanje za hujšanje:

  • Pri daljšem postu se lahko izgubijo težo samo z veliko.
  • Po acidotična krizne lakote skoraj izgine, in postane preprosto stradati.
  • Čiščenje in zdravilni učinek dolgotrajno stradanje je ogromna, zato je možno, da se dodatno zmanjšanje teže zaradi splošnega izboljšanja zdravja.
  • Med podaljšanim obsega postnega želodcu je čas močno zmanjšana, s čimer se zmanjša volumen zaužite hrane in posledično do nadaljnje izgube mase.

Proti podaljšanim tešče za hujšanje:

Video: Post za hujšanje Reviews - Mnenja Po hujšanje

  • Dolgotrajno stradanje je nevarno! dolgotrajno stradanje je mogoče storiti v domu le z izkušnjami krajšimi posti.
  • Dolgotrajno stradanje zahteva resno pripravo.
  • Ob odločitvi, da imajo dolgo na tešče za hujšanje, da je treba upoštevati, da se pojavi glavni izguba teže v prvih dneh posta. Nato se stopnja izgube teže zmanjša.
  • Pri daljšem postu je težko izogniti izgubo mišične mase. 
  • To je težko držati dolgo na tešče "na delovnem mestu". Čeprav je na tešče ni potrebno ležati, ampak daljše obdobje posta, bolj so različni zapleti (utrujenost, glavobol, slabost, zaspanost).
  • Neupoštevanje priporočil izhodu lakote lahko dramatično zmanjša učinek posta, da izgubijo težo.
  • Prehodno obdobje po izstopu lakote traja vsaj toliko časa, kot je hitro sama. Bilo je v tem obdobju, veliko odmor, začne jesti vse in vedno bolj nazaj vse izgubljene kg.


Še en članek na temo posta:

  • Koristi posta.
  • Post vodo (del 1).
  • Post vodo (Part 2).
  • Tešče za ...
  • Zapleti med postom - kaj storiti?
  • Acidotična kriza.
  • Postenje - video.
  • Neznani čudes lakote.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Hitre metode hujšanja. hujšanje skrivnostiHitre metode hujšanja. hujšanje skrivnosti
Riž prehrana za čiščenje telesa. Uporabne receptiRiž prehrana za čiščenje telesa. Uporabne recepti
Izgubiti težo v zadnjem mesecu (fitnes programa)Izgubiti težo v zadnjem mesecu (fitnes programa)
Kako hitro shujšatiKako hitro shujšati
Hujšanje recepte za leni. Smršati hitro!Hujšanje recepte za leni. Smršati hitro!
Kefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje težeKefir prehrana za hujšanje učinkovito zmanjšanje teže
Hujšanje mleko res učinkovita?Hujšanje mleko res učinkovita?
Smo porabili tešče dni pravSmo porabili tešče dni prav
Kako izgubiti težoKako izgubiti težo
Žvečilni gumi za hujšanje "dieto milosti": skrivnost vašega harmonije!Žvečilni gumi za hujšanje "dieto milosti": skrivnost vašega harmonije!
» » Tešče za hujšanje
© 2021 slv.ottitres.ru