slv.ottitres.ru

Lep obodu na majice. 12 originalnih majice

Ti pogosto videli na ulici lepe napisi na majicah? I - zelo pogosto, in če sem iskren, sem ljubosumen, da nimam te majice! So tako izvirni! Če bi imel nekaj sto rubljev - jaz bi šel v trgovino zdaj in so kupili tako lepe majice z napisi. Spoznal sem veliko različnih lepih napisov na majice, in nekaj, se spomnim, dolgo časa! Tu so top tri:

Lep obodu na majice. 12 originalnih majiceAli ni to lep napis na majicah? Pravkar sem jih imam!

Na prvi majico napis: "malo vredina" - ta stavek ima skrito smysel. Zelo lepo uokvirjena napis! Moški se verjetno misleč, nekaj je šlo :)

V drugem srajco napis: "Kdo so ponosni? Ponosen sem? Ne, mi smo preproste ženske QUEEN" - izraz na etiketi je precej znana, in s twist.

V tretji srajco napis: "Cook okusno, sem rekel malo glava ne boli" Ta majica je prava za dekleta. S to majico bodo vsi fantje bodite pozorni, da tisti, ki nosi to majico! In morda ne le pozorni, ampak še vedno fit in vprašal za sobo telefonchik ...

Videl sem tudi lepe napise na majicah v črni barvi:

Lep obodu na majice. 12 originalnih majiceChetvartaya majica To bo koristno za vse blondinke! Njen alibi je vedno z vami! Nihče kopati!

peti majica primerne lenivci! Tisti, ki so preveč leni, da odgovori na preprosto vprašanje: "Kako si kaj?" - "Kot ponavadi - vse jagode" - lepa nalepka z jagodami lepo sliko. Priporočam!

Šest majica zabavno za dekleta, ki ne zameri, da dejstvo, da so fantje govorijo o njihovi sposobnosti za vožnjo avtomobila.

Video: Kako izvirno majico? strokovnjaki pravijo,

Naslednji izbor najlepših napisi na majicah posebej za študente:

Lep obodu na majice. 12 originalnih majiceSedem majica za optimiste, ki želijo opraviti izpit z odliko!

osmi majica z portret serije Kuzi "Univerza" z lepim napisom "shnyaga shnyazhnaya" - slavni rekel Kuzi

deveti majica spet za optimisti, ki upajo, da se sreče in ne znanja :)

Video: DIY: Napis na majici z lastnimi rokami! FLAWLESS #YONCE

Končni izbor lepih napisov na majice bele barve ljubezni Kategorija:

Lep obodu na majice. 12 originalnih majicedeseti majica zelo smešno! Svetujem dekleta nositi vsak dan! Torej vaša MCH ne bo padel v Nesvijest, če rečemo, da je to napisano na majici ...

Video: Smešni napisi na majice in majice, da bi svoje

Enajst majica z napisom "Iščem za sex, ljubezen ne ponujajo" V tej majici je greh, da ne hodi na trgu :)

dvanajsta majica s formulo ljubezni. Izkazalo se je, da je, kako to izgleda! Bi ne bo nikoli dagadalas, ki pijejo v šesti stopnji odločajo o vsem!

In na koncu, v obsegu lepe napisi na majicah niste srečali, bo vaša majica vedno boljši od drugih!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vzroki in zdravljenje ledvičnih prehladovVzroki in zdravljenje ledvičnih prehladov
Medicinska mesto Jekaterinburg. Izbrano seznam petih mestihMedicinska mesto Jekaterinburg. Izbrano seznam petih mestih
Protasov dieto izgubila pregled težeProtasov dieto izgubila pregled teže
Zdanovskiy VM - slepar in PremorenZdanovskiy VM - slepar in Premoren
Kot pat majico tanko tkivaKot pat majico tanko tkiva
Pogoste napake, ki ženske v spolne odnosePogoste napake, ki ženske v spolne odnose
Poroka Zdravice: na kratko, lepo in spretnoPoroka Zdravice: na kratko, lepo in spretno
Potenje vzroki in načini bojaPotenje vzroki in načini boja
Meditacija "Zemlja in nebo"Meditacija "Zemlja in nebo"
Starost - veselje?Starost - veselje?
» » Lep obodu na majice. 12 originalnih majice
© 2021 slv.ottitres.ru