slv.ottitres.ru

Meditacija "Zemlja in nebo"

meditacija "Zemlja in nebo" v različici tu predstavljenega se zelo razlikuje od mnogih drugih meditacije. Jaz bi ga pokličete "interaktivni meditacija". V tej meditaciji, ne samo predstavljajo nekaj, vendar za opravljanje določenih dejavnosti in nato ... dobil skoraj takoj in zelo resničen odziv vesolja. Ne morem si predstavljati odgovor, in sicer si ga dobil! To je precej nenavadno izkušnjo, ki pa je na voljo vsem.

Tu lahko najdete na internetu druge možnosti, to čudovito meditacijo. V nekaterih izvedbah, kot je navedeno "Zemlja in nebo", Se v realnem svetu izkušnje nadomesti z zastopanjem, vizualizacija ... je precej drugačna.

Bistvo meditacije "Zemlja in nebo"Kot pove že ime, uskladiti energije nebes in zemlje. Zemlja je ženska, in nebo - moški. Na fizični ravni, to meditacijo vodi k izboljšanju hormonskih ravneh in pomaga pomladiti telo. Na čustveni ravni meditacije "Zemlja in nebo" Pomirja, izboljšuje razpoloženje.

Poleg tega, kot sem že dejal, meditacija "Zemlja in nebo" V tej izvedbi, se ponuja priložnost, da izkusijo edinstveno, celo mistično izkušnjo. Da bi to naredili, boste morali poslušati meditacije, po mojem glasu. Ko sem vas, da počakate na odgovor Zemlje in nebes - samo čakati. Boste prejeli odgovor v nekaj sekundah ali minutah. In verjemite mi, da bo nenavadno in povsem realna.

Pogosto lahko prvič na Zemlji odziv je čutiti šibkejši od Heaven odgovor. Ali pa obratno. To je normalno in vam pove, da je vaša povezava z zemljo (če je bilo čutiti zemlja šibkejši odziv) ali z neba (če se počutite slabše odziva Heaven) zlomljen, oslabljen. Zdravje in dobro počutje, moramo komunicirati s tako žensko načelo (z energijo Zemlje), in pri moških (z energijo nebes, Cosmos). Vsakič, ko se ponovi to meditacijo, bo vaša povezava z Zemljo in nebo postala močnejša in zemlja in nebo odgovor postane še bolj izrazito.

Sem posnel meditacijo "Zemlja in nebo" na zahtevo udeležencev tečaja mojega offline "vrnitev mladih". Upam, da bo koristilo kot obiskovalcev te spletne strani.

meditacija "Zemlja in nebo". Inna Dubson.

Ta čudovita meditacija, da sem prvič slišal od Carly Toam. Morda vam ni več možnost, kot meditacija "Zemlja in nebo" v svoj nastop.

meditacija "Zemlja in nebo". Carly Toam.

Avtor članka: Inna Dubson


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Medicinska mesto Jekaterinburg. Izbrano seznam petih mestihMedicinska mesto Jekaterinburg. Izbrano seznam petih mestih
Protasov dieto izgubila pregled težeProtasov dieto izgubila pregled teže
Zdanovskiy VM - slepar in PremorenZdanovskiy VM - slepar in Premoren
Mond sub: cena mladost in lepota je zelo smiselno!Mond sub: cena mladost in lepota je zelo smiselno!
Prehrana Harley Pasternak. Mnenja hujšanjePrehrana Harley Pasternak. Mnenja hujšanje
Aureus - da je v ozadju te bolezniAureus - da je v ozadju te bolezni
№42: "Ne bo obrok kulta!" fruktoedenie in Ayurvedic obrokov.№42: "Ne bo obrok kulta!" fruktoedenie in Ayurvedic obrokov.
Tibetanske pojoče sklede - poslušati na spletu.Tibetanske pojoče sklede - poslušati na spletu.
Za tiste, ki želijo kupiti Mond sub po najugodnejši ceni!Za tiste, ki želijo kupiti Mond sub po najugodnejši ceni!
Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..
» » Meditacija "Zemlja in nebo"
© 2021 slv.ottitres.ru