slv.ottitres.ru

Racionalni egoizem ne Rakhmetova (zgodovina prehodu na vegetarijanstvo)

Vsak vegetarijanec razloge za zavrnitev mesa, svoje znanje, svojo zgodovino. Objavi zgodba iti vegetariastvo bralci spletne strani, novinarja Victoria Kostenko.

Ko sem se odločil, da se meso

Sem hodil enkrat na bregu sure (reka v mestu Penza) s kolegom in ji povedala o osnovah budizma. Dejstvo, da je ta vera v Boga neosebno, in on, Boga, v vseh živih stvari naenkrat. Naša polytheistic zavest je težko sprejeti takšno filozofsko odnos do sveta. No, zdi se, da je plovec Karasik Boga? In v marjetico?

Za mene, je budizem neposredno povezana z vegetarijanstvo. In vedno sem želela razumeti, kako postati vegetarijanec, in da bi našli moč odpovedati skoraj vsakodnevno uporabo izdelka. Ampak to je tako divje, da niti poskušali ugotoviti, za mene več.

Med sprehodom, in vse, poravnana je bila: "No, zakaj pa ne more? Drugo je lahko, naj poskusim". In sem se odločil, kot poskus odreči meso za nedoločen čas. Takoj sem začel brati tematsko literaturo, vzpon spletnih strani, skupine in forume, poslušanje zvoka, lahkota knjigo. In povsem logične argumente vegetarijance izkušnje z nahrbtnikom na ramenih sem spoznala, kako lepa je njihov položaj.

Ja, mi je všeč in mi je žal za živali. ampak o "Kill tovarne" Sem mislil. Kot otrok gledal zakol koz, zajcev, ovac, prašičev. V meni ni povzročil nobene zavrnitve ali usmiljenja. Tako je nastala človeški um, ki je navajeni zaužiti več z manj izgubami. In zdaj se sprašujem - zakaj smo se odločili, da je prašič dolžan dati svoje življenje za človeka, ki ima rad, da žar in slanino? Imate radi, da bi jedli, vstani in obleko, darujejo samo tistim, kot ima pravico do žrtvovati. Njegov čas, energijo, denar zaslužili.

Zakaj ne vlecite požrl burger

Ali ste že kdaj videli film "Zemljani"? Odstranili so ideološke vegetarijanci, ki kljub previdnosti bolj brezbrižni ne jedci mesa, svinec zagovorništva. Se ne igrajo s čustvi in ​​gladko vogalih, ampak odkrito navesti svoje stališče - uživanje mesa je enak umoru. V odgovor na lažno sliko alpskih travnikov dajejo zaposlenih v realnem klavnice po vsem svetu.

Na žalost sem pokvaril, samo prvih 20 minut filma, potem pa sem imel Tantrum. Ni grafika, brez posebnih efektov, brez glasbe, kot so Requiem, brez gesla o svobodi, je trka na cilj. In če je izdelan iz vegetarijansko meso jedec, bi morala pokazati množice.

vendar "Zemljani" - niso vzrok mojega prehoda. Naučil sem se o tem, da vegetarijanec dokumentarce. Morda je pripravljena tla, je še bolj jasno zvenela, in sem bil prepričan, da je imel prav. Zdaj je videti na meso, občutek svoj vonj, premetavala nos, in ne pogoltniti slino.

Hvala, vse zastonj

V nasprotju s tem opozoril prijateljev in sorodnikov, prehod na vegetarijansko prehrano ni bilo boleče. In moje zdravje, po 7 mesecih takega režima, nič slabši. Ravno nasprotno, sem izgubil coveted 50-51 kg (prej 55-57), dobil bolj občutljiv čut za vonj. Ne bodo več čutili težo, čeprav je včasih preveč jesti pražen krompir z gobami in testenine z omako.

Nekaj ​​mesecev po prehodu na ekološki način življenja, sem imel boleče slabost. Dizzy, slabost, v nekaj minutah lahko spreobračanje želodec in v obsegu, tlačni padec, sem padel na istem mestu, kjer je stal. Iz I aktivno šla ven vse Muck, ki se je nabrala v letih myasoedstvo. Veliko srečo je hitro minilo. In zdaj razumem, da je za vsako čiščenje, najprej boste počutili zelo neprijetno. To pomeni, da bo šlo vse v redu.

Skrbno prisluhniti sebi, sem se odločil, da je čas, da se ne samo meso, ampak tudi o ribah in morskih sadežih. Na moje presenečenje, ne želim ničesar edakogo požrl. In fosforja vsebuje tako veliko število izdelkov, ki ni primanjkljaj ne bodo natančni.

Racionalni egoizem ne Rakhmetova

Glede na to, da sem že opravil osnovno izobraževalni program, vem veliko o nevarnostih živalskih beljakovin. Ni dovolj, da mi je žal za revne živali, morate skrbeti za sebe. Odvzem se glede na vrstici drugega, se počutim popolnoma specifična Neverbalna "hvala" od svojega telesa. Ker si ne more skočiti do zaključka, da je vegetarijanska - nor fanatik, ki se je spremenila v pravice živali. Rad ima živali in ljudi. In najprej sami.

Racionalno egoizem - to je pravilno vedenje, ki "rešiti planet za otroke" ne samo takih bedastih parol, nekaj milijonov, skrivnostno izbrane okoljske neprofitne organizacije, in represijo eko-fanatikov.

Samega sebe, ne boli tvoj sosed čiščenje po odpadkov - to je vse, kar je potrebno za človeka. Kaj je težko?

P.S.:

Zdaj sem se oddaljuje od vseh živalskih proizvodov. In ji je uspelo priti le s sprašujete vprašanja in pozoren na obnašanje mojega telesa. Vsak mlečni izdelek zapusti neko sled - gastrointestinalne motnje, in akne. In to je le vidna manifestacija zelo uporaben izdelek. Zdaj je glavna težava je popolna zavrnitev slaščic in čokoladnih piškotov. Levo mojster veganska kuhinja. Primer za majhne.

Bodite zdravi in ​​srečni! In najboljše od vsega - biti vegetarijanci.

Zemeljska (film). Meso jedo, vegetarijanstvo, surovo dietna prehrana.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako postati pevka. Navodila za začetnikeKako postati pevka. Navodila za začetnike
Škoda, mikrovalovna pečicaŠkoda, mikrovalovna pečica
Zdanovskiy VM - slepar in PremorenZdanovskiy VM - slepar in Premoren
Vegetarijansko (del 2).Vegetarijansko (del 2).
Veganstvo.Veganstvo.
Slim kapsule - moj pregled po uporabiSlim kapsule - moj pregled po uporabi
Volja, literatura in champkis - prenehati s kajenjemVolja, literatura in champkis - prenehati s kajenjem
Kako dobro sebi in drugim?Kako dobro sebi in drugim?
Ali, da je zagovornik vegetarijanstva?Ali, da je zagovornik vegetarijanstva?
Meditacija "Zemlja in nebo"Meditacija "Zemlja in nebo"
» » Racionalni egoizem ne Rakhmetova (zgodovina prehodu na vegetarijanstvo)
© 2021 slv.ottitres.ru