slv.ottitres.ru

Skrivnosti mladih.

Video: Skrivnosti mladih

V tem članku, sem se odločil, da zbere nekaj najbolj učinkovitega sklopa vaj za ohranjanje in mladi vračajo. Obstaja veliko sistemov in prakse, ki so namenjeni pomladiti pomladiti telo, od katerih vsaka ima svoje skrivnosti. Mnogi od teh praks so zelo kompleksni. Tukaj sem objavil samo tiste sklope vaj, ki jih je mogoče storiti brez resne predhodne priprave, ker želim, da bi bila ena od mojih bralcev lahko našli svoje skrivnost mladosti!

Video: Kako bi izgledal v 47 do 18? Skrivnosti mladih Masako Mizutani. TV fitnes

skrivnost mladih iz tibetanske lame.

Te vaje so na voljo vsem, ki so uporabne za vsakogar - za moške in ženske, za vse starosti.

Ta vaja sistem je bil prvič opisan v knjigi Peter Kelder, ki je izšla leta 1938 v angleščini, in nato, v letu 1994 - v ruščini. Avtor piše, da je starodavna tibetanska ritual praksa - skrivnost praksa tibetanskih lam, ki jo uporabljajo za ohranjanje zdravja in doseči večno mladost. Za tisoč let je bila shranjena v najglobljo skrivnost ...

Skrivnost mladosti - Essential fitnes.

Največja vrednost te tehnike je v tem, da je kot posledica njegovega ravnanja izboljšuje krvni obtok, ki zapustijo stagnacijo, prihaja nazaj v normalno živčni sistem, povečuje tonus in splošno uspešnost, sušeni nespečnost, nevroza, pride okrevanje po številnih bolezni. To upočasnjuje proces staranja in pomlajuje telo dobesedno ...

Video: Skrivnosti mladih in lepoto japonskih žensk. 36BBB - to?!

Skrivnost mladosti - Qigong.

Izbral sem to čudovito lahke in prijetne kompleksne pomlajevalne vaje iz Huashan šolskega Qigong. Toda dovolj besed - poglejmo si video ...

Vsak od teh anti-aging kompleks je idealen za sodobnega tempa življenja, in ni časa. Torej, kaj je skrivnost svoje mladosti?

Druge vaje za pomlajevanje:

  • Feysbilding
  • 8 vaj za pomlajevanje obraza (šamanski praksa)
  • Pomlajevanje - ena vaja!
  • Taoistični praksi za pomladitev obraza
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Oko oživitve ali 5 tibetanskih biseriOko oživitve ali 5 tibetanskih biseri
Pet Skrivnosti pravilno nego stopalPet Skrivnosti pravilno nego stopal
Kako postati zelo lepa punca. skrivnosti francoskiKako postati zelo lepa punca. skrivnosti francoski
8 Vaj za pomlajevanje obraza (šamanski praksa)8 Vaj za pomlajevanje obraza (šamanski praksa)
Hormonsko Tibetanske vaje za dolgo življenjsko dobo - upočasnjujejo prizadevanja procesaHormonsko Tibetanske vaje za dolgo življenjsko dobo - upočasnjujejo prizadevanja procesa
Kako postati lepa in privlačna, ne da bi ličilaKako postati lepa in privlačna, ne da bi ličila
Mladi Complex - Qigong.Mladi Complex - Qigong.
Atlas tibetanske medicineAtlas tibetanske medicine
Tibetanske pojoče sklede - poslušati na spletu.Tibetanske pojoče sklede - poslušati na spletu.
Kratka zgodovina razvoja tibetanske medicineKratka zgodovina razvoja tibetanske medicine
» » Skrivnosti mladih.
© 2021 slv.ottitres.ru