slv.ottitres.ru

№24: Preproste skrivnosti mladosti.

Video: Vera Brežnjev - Beauty Secrets

V tem članku, sem se odločil, da zbere nekaj najbolj učinkovitega sklopa vaj za ohranjanje in mladi vračajo. Obstaja veliko sistemov in prakse, ki so namenjeni pomladiti pomladiti telo, od katerih vsaka ima svoje skrivnosti. Mnogi od teh praks so zelo kompleksni. Tukaj sem objavil samo tiste sklope vaj, ki jih je mogoče storiti brez resne predhodne priprave, ker želim, da bi bila ena od mojih bralcev lahko našli svoje skrivnost mladosti!

Video: Skrivnosti Mladinske - tehnik, ki delajo (avdio)

skrivnost mladih iz tibetanske lame.

Ta vaja sistem je bil prvič opisan v knjigi Peter Kelder, ki je izšla leta 1938 v angleščini, in nato, v letu 1994 - v ruščini. Avtor piše, da je starodavna tibetanska ritual praksa - skrivnost praksa tibetanskih lam, ki jo uporabljajo za ohranjanje zdravja in doseči večno mladost. Za tisoč let je bila shranjena v najglobljo skrivnost ...

Video: Skrivnosti mladih: Popoln obraz za 5 minut

Skrivnost mladosti - Essential fitnes.

Največja vrednost te tehnike je v tem, da njegova praksa vrezultate izboljša krvni obtok, zaustavi zastoj, vrne v normalno živčni sistem, povečuje tonus in obschayarabotosposobnost, sušen nespečnost, nevroze, nastupaetvyzdorovlenie po različnih boleznih. To upočasnjuje proces staranja, iorganizm pomlajuje dobesedno ...

Video: Kaj je stara ženska? Skrivnosti večne mladosti # žensk skrivnosti

Skrivnost mladosti - Qigong.

Izbral sem to čudovito lahke in prijetne kompleksne pomlajevalne vaje iz Huashan šolskega Qigong. Toda dovolj besed - poglejmo si video ...

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Oko oživitve ali 5 tibetanskih biseriOko oživitve ali 5 tibetanskih biseri
Vratu za nego kože. Skrivnosti zdravo kožoVratu za nego kože. Skrivnosti zdravo kožo
Pet Skrivnosti pravilno nego stopalPet Skrivnosti pravilno nego stopal
Kako postati zelo lepa punca. skrivnosti francoskiKako postati zelo lepa punca. skrivnosti francoski
8 Vaj za pomlajevanje obraza (šamanski praksa)8 Vaj za pomlajevanje obraza (šamanski praksa)
Eliksir življenja in nesmrtnostiEliksir življenja in nesmrtnosti
Kako postati lepa in privlačna, ne da bi ličilaKako postati lepa in privlačna, ne da bi ličila
Diet Valeria LukyanovaDiet Valeria Lukyanova
Kratka zgodovina razvoja tibetanske medicineKratka zgodovina razvoja tibetanske medicine
6 Skrivnosti mladosti in zdravja.6 Skrivnosti mladosti in zdravja.
» » №24: Preproste skrivnosti mladosti.
© 2021 slv.ottitres.ru