slv.ottitres.ru

Novice manikura doma. 5 lekcij

Novice manikura doma. 5 lekcij

Video: Voda manikura doma, brez potapljanjem Tom Thumb! Manikura Video lekcija!

Nenavadna manikura je zdaj vse bolj priljubljena. Na primer, Francoska manikura manikura ali časopis, ki je zdaj govoriti.

V tem članku, vam predlagam, da si ogledate pet video lekcije, ki storijo časopis manikura doma.

Pred gledate mora lekcija je, da pripravi spletno stran za. Potrebujemo:

1. Sreča, ki jo bomo uporabili kot ozadje za časopisni manikuro. To bi bilo najbolje bel lak, ampak če tega še niste storili, pojdite in sivi ali bež lak za nohte.

Video: Časopis Nail Art / Newspaper print na nohtih

2. Časopis. Izvirne risbe videti na nohtih časopisov ni z ruskim besedilom. glej tudi original rože na nohtih. Mimogrede, pred kratkim objavila gradivo s 30 risbami, ki kažejo rože na nohtih.

Če časopis manikura želite uporabljati časopis z ruskim besedilom, nato pa se pripravi, da bo punca prebral, kaj je napisano tam in ne uživajte manikuro.

3. Alkohol ali toaletna voda in nizko vsebnost alkohola.

4. In za nAIL morate nohtov-trdilec.

Video: Novice manikura doma predstavitveni videoposnetek,

Vsa orodja so pripravljeni, lahko sedaj gledam lekcije časopis manikura v videu.

Prva lekcija časopis manikura:

Drugi nauk časopis manikura:

Tretja lekcija časopis manikura:

Četrta lekcija časopis manikura The (Iz druge razlikuje):

Peta lekcija časopis manikura:

Naučite se delati časopis manikura doma, saj naše izkušnje, je tako enostavno!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ideje poletje manikura 2013Ideje poletje manikura 2013
Kako izbrati maskaro? delitev skrivnostiKako izbrati maskaro? delitev skrivnosti
Francosko manikiro 15 fotografij z opisom izvajanja tehnologijeFrancosko manikiro 15 fotografij z opisom izvajanja tehnologije
Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + videoCvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video
Hepatitis C se prenaša s krvjoHepatitis C se prenaša s krvjo
Pet Skrivnosti pravilno nego stopalPet Skrivnosti pravilno nego stopal
Nail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuroNail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuro
Cvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnikeCvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnike
Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?
Črne črte na nohtihČrne črte na nohtih
» » Novice manikura doma. 5 lekcij
© 2021 slv.ottitres.ru