slv.ottitres.ru

Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video

Video: Gel laki ROSI.Snyatie gel lak. Žeblji oblikovati gel lak za začetnike.

Cvetje na nohtih: bela marjetica. korak №1za lekcijo "Cvetje na nohtih: bela kamilice" potrebujemo točke krtačo in kratko zeleno krtačo, ki se uporablja za izvajanje kompleksne vzorce.Cvetje na nohtih: bela marjetica. korak №3Vzamemo točko krtačo, uporabite belo barvo. Izdelava postavitev prihodnjih marjetice in začeti slikarstvo cvetni listi. Latice pripraviti svetlo barvo lila.Cvetje na nohtih: bela marjetica. korak №5Vzemite belo barvo, izberite Daisy cvetnih listov. Oblikovana prva daisy.Cvetje na nohtih: bela marjetica. korak №7Bodite rumene barve in barve marjetice centrov.Cvetje na nohtih: bela marjetica. korak №9Mix malo rumeno in zeleno barvo in barve listov marjetic.Cvetje na nohtih: bela marjetica. korak №11Utrjujemo naše barve na nohtih nadlak Super ShineyCvetje na nohtih: bela marjetica. korak №12Mi doseže učinek mokro barvo. Preprosto, ste končali. Uživajte rože na nohtih!

Video: Nail Design: 3D volumetrično modeliranje barvni gel

lekcija "Cvetje na nohtih: bela kamilice" zabeležili na video. Lahko ga gledam zdaj. Trajanje 03:45 Video

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ideje poletje manikura 2013Ideje poletje manikura 2013
Ko moje oči pri dojenčkih?Ko moje oči pri dojenčkih?
Nail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuroNail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuro
Cvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnikeCvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnike
Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?
Pick up barve las slikePick up barve las slike
Naravne barve za laseNaravne barve za lase
Petasites hybridusPetasites hybridus
Črne črte na nohtihČrne črte na nohtih
Novice manikura doma. 5 lekcijNovice manikura doma. 5 lekcij
» » Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video
© 2021 slv.ottitres.ru