slv.ottitres.ru

Podatki o nohti videa. 5 lekcij, ki so mi pomagali

Video: Nail design: Bright vzorec gel lak z uporabo "DOTS"

Podatki o nohti videa. 5 lekcij, ki so mi pomagali

Rad bi vas spomnil, da že imamo spletne video Vadnice na risbah na nohtih. Na primer, Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video

In zdaj si oglejte pet video lekcije o risbah na nohte, ki sem jih izbrali iz različnih stvari.

prva lekcija To vas uči, kako pripraviti panda. Čeprav ni v ruščini, vendar je težko razumeti, pogled na vse:

Drugi nauk: Eden od petih video o manikuro časopisov doma. Oglejte si:

KSAT, smo pred kratkim objavil članek o rože na nohtih 30 fotografij in risbe na nohtih za začetnike. Ampak on tretja lekcija - cvetlični vzorci na nohtih:

Video: Podatki o nohtih za začetnike.

Objavljamo tudi lekcijo o rože na nohtih bele marjetice na svetlem ozadju, in zdaj ponujamo za prikaz četrta lekcija o risbami na nohtih - videoposnetek v kateri barve belo daisy na črnem ozadju:

Video: Manikura "luster"! Ogledalo nohte gel lak + krom pigment. Trendy nohtov modelov :)

Peta lekcija - manikura doma z magnetom:

Te risbe na nohtih video vadnice mi veliko pomagali, in upam, da jih imaš rada preveč.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + videoCvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video
Pet Skrivnosti pravilno nego stopalPet Skrivnosti pravilno nego stopal
Kako za zdravljenje glivic na toe nohti?Kako za zdravljenje glivic na toe nohti?
Nail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuroNail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuro
OniholizaOniholiza
Cvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnikeCvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnike
Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?
Črne črte na nohtihČrne črte na nohtih
Novice manikura doma. 5 lekcijNovice manikura doma. 5 lekcij
Irunine nohtov glive: uporaba in kontraindikacijeIrunine nohtov glive: uporaba in kontraindikacije
» » Podatki o nohti videa. 5 lekcij, ki so mi pomagali
© 2021 slv.ottitres.ru