slv.ottitres.ru

Metulji na nohtih. 5 lekcij z video navodili

Video: Manikura korak za korakom na Client / Red gel coat lak

Pozdravljeni, dekleta! Danes smo s se boste naučili, kako pripraviti metulj na nohte. Našel sem slike na žebljev metuljev iz vsega spleta in najboljše osebki predstavljajo tukaj. Na voljo je tudi video o slikarstvu metulji na navodila žebljev, so fotografije teh videoposnetkov predstavili tudi v primeru, da si ne morejo ogledati videoposnetek. Čeprav mislim, da je vredno ogleda, vredni lekcije.

Video: Nail design LITJE 3. Video Tutorials Nail design. Podatki o nohtih. Oblikovanje videa.

Prvič na današnji lekciji: metulj, ki pluje v cvetje. Mimogrede, pred kratkim smo naslikal rože na nohtih: Prva lekcija o beli kamilice, Drugi nauk, tretja lekcija in preprosto rože na nohtih (30 fotografij). Tu sta dve okviri prvi video:

Metulji na nohtih. foto №4

Video: Nežen gel za nohte oblikovanje "vijolična Amethyst" | Korak za korakom video tutorial | Nail Design, Oksana Malyarenko

Četrta Butterfly:Metulji na nohtih. foto №5

Lekcija za risanje četrto metulja na nohtih:

Video: Oblikovanje nohtov! Casting in Mark metulj!

Peti metulj na žebelj z video Vadnice:Metulji na nohtih. foto №6

Po pregledu podatkov video navodila oblikovanje nohtov, boš padel na vrsto vprašanj "kako pripraviti metulj na nohtih"! Samo gledal video, je vse jasno.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + videoCvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video
Pet Skrivnosti pravilno nego stopalPet Skrivnosti pravilno nego stopal
Kako za zdravljenje glivic na toe nohti?Kako za zdravljenje glivic na toe nohti?
Nail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuroNail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuro
Kako pripraviti konja svinčnik: 20 lekcij postopnoKako pripraviti konja svinčnik: 20 lekcij postopno
OniholizaOniholiza
Cvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnikeCvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnike
Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?
Črne črte na nohtihČrne črte na nohtih
Novice manikura doma. 5 lekcijNovice manikura doma. 5 lekcij
» » Metulji na nohtih. 5 lekcij z video navodili
© 2021 slv.ottitres.ru