slv.ottitres.ru

Britanski zastava na žebelj: korak za korakom video tutorial +

Union Jack

Video: Velika Britanija zastava na nohte video tutorial nohtov oblikovanja Manikura doma

Tu je zdaj se bomo naučili pripraviti. Za to potrebujemo barve v treh barvah: modra, bela in rdeča, samo v tem vrstnem redu, in mi bo nadaljevala lak za premaz. Najprej naredimo modro ozadje, nato pa parcelo rdeče in bele črte. Samo ne pozabite med uporabo različnih barvah sušenje laka!

Če ste še vedno začetnik Neil-mojster, si lahko preberete, kako narediti oblikovanje nohtov. Korak za korakom risbo britanske zastave na noht lahko vidite na sliki spodaj. Mimogrede, s klikom na sliko za povečavo - ne pokvari pogled!

Video: Manikura z britansko zastavo / britanska zastava (Union Jack) nail art tutorial

Angleško zastavo na korak nohtov za korakom

Narišite britansko zastavo na nohtih s pomočjo video:

Video: Denim oblikovanje na kratkih nohtih. Britanski zastava na nohtih. Manikura z denim ozadju.

Podobna lekcija v drugi različici:

Video: pletene korak manikura za korakom | Žeblji oblikovanje gela poljščina "Pulover s romba" | Lekcija slikarstvo nohti

Najbolj podroben lekcija:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ideje poletje manikura 2013Ideje poletje manikura 2013
Francosko manikiro 15 fotografij z opisom izvajanja tehnologijeFrancosko manikiro 15 fotografij z opisom izvajanja tehnologije
Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + videoCvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video
Nail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuroNail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuro
Kako pripraviti konja svinčnik: 20 lekcij postopnoKako pripraviti konja svinčnik: 20 lekcij postopno
Cvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnikeCvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnike
Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?Dopolnilo poročno belo francosko-maninkyur?
Črne črte na nohtihČrne črte na nohtih
Novice manikura doma. 5 lekcijNovice manikura doma. 5 lekcij
Suhi nohtiSuhi nohti
» » Britanski zastava na žebelj: korak za korakom video tutorial +
© 2021 slv.ottitres.ru