slv.ottitres.ru

Cvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnike

Sedaj lahko spoznate s cvetličnimi vzorci na nohtih. Če je nekaj podobnega, napišite v komentarjih, sem kmalu lahko posnamete video lekcijo za ta vzorec! Pod vsako sliko je gumb, s klikom na katerem si lahko ogledate lekcijo o ustvarjanju ustreznega barvno sliko. lahko pa tudi gledati drug lekcijo: Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video

Narišite cvetje na nohte s pomočjo teh vzorcev:

1. Rose na žebelj: Rose na žebeljOglejte si video o vrtnic:

2. cinquefoil na žebelj: cinquefoilOglejte si video o cinquefoil:

3. Druga cinquefoil: Druga cinquefoilOglejte si video o cinquefoil:

4. Dekorativni mak na nohtih:Dekorativni mak na nohtihOglejte si video dekorativne maqam:

Video: Oblikovanje za 30 sekund Magic Gel lakov

5. Bela daisy: bela daisy

Oglejte si video kamilice:

Video: Nohti dizajn. Pripraviti cvet na mokri lak gel

6. Hibiscus na žebelj:Hibiscus na žebeljOglejte si video posnetek hibiskusa:

7. Bela Peony na nohte: Bela Peony na nohtihOglejte si video na potonika:

8. Še ena lepa roža na žebelj:Še ena lepa roža na žebeljOglejte si video:

9. In še ena:Še en cvet na žebeljOglejte si video:

Video: kitajsko slikarstvo nohti za začetnike "orhideja"

10. Abstraktsionny cvet:Abstraktsionny cvet Oglejte si video:

11. Lily na nohtih:Lilije na nohtihOglejte si ta video:

12. Maroon cvetje:maroon cvetjeOglejte si ta video:

13. Blue cvetje: modrimi cvetoviOglejte si ta video:

14. Multi-barve cvetja na nohte: Pisanimi cvetovi na nohtihOglejte si video:

15. blue rose na žebelj:Blue Rose na žebeljOglejte si video:

16. Še en hibiskus na žebelj: Še en hibiskus na žebeljOglejte si video:

17. Mali Flower: floretOglejte si video:

Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 1

Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 2

Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 3 Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 4

Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 5

Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 6 Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 7

Cvetje na nohtih: 30 photos za začetnike 9 Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 10 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 11 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 12 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 13 fotografije

Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 14 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 15 fotografije

Orange cvet na žebelj s korak za korakom lekcijo:Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 16 fotografijeNauk te rože: 7 korakov: Lekcija barve na nohtih

Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 17 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 18 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 19 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 20 fotografijeCvetje na nohtih: 30 za začetnike 21 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 22 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 23 fotografije

Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 24 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 25 fotografijeCvetje na nohtih: 30 za začetnike 26 fotografije

Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 27 fotografije

Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 28 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 29 fotografije Cvetje na nohtih: 30 za začetnike 30 fotografije

Video: Občutljivi rože na nohtih: FAST dvojno podajo tehniko s upodobitev / Cvetje na nohtih: dvojno podajo tehnika

Kako vam je všeč rdeče rože na nohtih (sedmi slika)? Res všeč. To je lekcija njegovega slikarstva:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ideje poletje manikura 2013Ideje poletje manikura 2013
Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + videoCvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video
Pet Skrivnosti pravilno nego stopalPet Skrivnosti pravilno nego stopal
Kako za zdravljenje glivic na toe nohti?Kako za zdravljenje glivic na toe nohti?
Nail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuroNail prevleka - skrivnosti, s katerimi imam urejeno manikuro
OniholizaOniholiza
Črne črte na nohtihČrne črte na nohtih
Novice manikura doma. 5 lekcijNovice manikura doma. 5 lekcij
Podatki o nohti videa. 5 lekcij, ki so mi pomagaliPodatki o nohti videa. 5 lekcij, ki so mi pomagali
Britanski zastava na žebelj: korak za korakom video tutorial +Britanski zastava na žebelj: korak za korakom video tutorial +
» » Cvetje na nohtih: 30 fotografije za začetnike
© 2021 slv.ottitres.ru