slv.ottitres.ru

Zapusti težave

Video: Trump pozval ZDA, naj zapustijo težav Ukrajine Evropi

Kako premostiti vrzel (dr Popov PA)

Rad bi vam svetoval edinstveno vadbo. Konec koncev, je življenje pogosto zahteva od nas, da skupaj vse sile, ki so skriti v vsakem izmed nas. Obstaja tudi rek: zbrati moči. Te sile so resnično neskončne, vendar ne vemo, kaj še lahko, kaj možnosti. In včasih potrebujejo stresno situacijo, zato smo se zbudili. Jaz vam predlagam vajo, ki je lahko na prvi pogled zdi zelo preprosta. Poskusite ga opravljajo!

vaja

  1. Zaprite oči in si predstavljajte, da stojite na robu prepada, na robu bolezni, nerešenih problemov in skrbi.
  2. Na drugi strani brezna vas čaka zdravja, veselja, sreče, dobro počutje in duševni mir. Ampak, da bi jih dobili, morate na nek način za premostitev te vrzeli in premakniti na drugo stran. In moraš iti skozi ozko desko, NE&sramežljiv-rebroshennoy preko dna.
  3. In potem se začnejo iti, ki tehtajo vsak korak, občutek rob sveta, nato pa prekrita s strahom. Moramo premagati strah in se premakniti naprej, ker se ustaviti na pol poti nemogoče. In nato nazaj - tudi nemogoče.
  4. Zbrali vse: pogum, odločnost ... grem ...
  5. In na drugi strani, in vse bolezni, težave, skrbi so pustili za sabo. In jaz sem ponosen SE&sramežljiv-os, ki doseže to feat.

Video: Slutsky: Ne moremo pustiti vprašanje Gorskega Karabaha potomcev

Želim vam veliko uspeha!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Služba za izbiro pričeske spletuSlužba za izbiro pričeske spletu
Kaj je potrebno, da postane igralka?Kaj je potrebno, da postane igralka?
Neurasthenia: zdravljenje na domuNeurasthenia: zdravljenje na domu
PsychotechnicsPsychotechnics
Vaja za roko hujšanje - odstraniti maščobno tkivo, mišice vlakVaja za roko hujšanje - odstraniti maščobno tkivo, mišice vlak
Kako biti srečna ženska, in da bi srečo z drugimi?Kako biti srečna ženska, in da bi srečo z drugimi?
Sreča, zdravje in dobro počutje, iskrena željaSreča, zdravje in dobro počutje, iskrena želja
Bolečina v roko iz PC miškoBolečina v roko iz PC miško
Kaj bo pomagal s čustvi v intervju, izpit, deloKaj bo pomagal s čustvi v intervju, izpit, delo
Razvoj fizične vzdržljivosti - vzdržljivosti vajaRazvoj fizične vzdržljivosti - vzdržljivosti vaja
» » Zapusti težave
© 2021 slv.ottitres.ru