slv.ottitres.ru

Zgodovina Natalia o čudež-mash Premagovanje akne na

Klepetalnica akneVsi smo imeli nerodno starost, in vsi vemo, da je problem v tej starosti niso le čustveno. Akne - da je glavni problem vseh najstnikov. V času, in imam to težavo stranka ni mimo

Sem vse skupaj začelo razred v 7., ravno takrat, ko so vsa dekleta, ki se začnejo, da se navadijo na svojem posebnem videzu, sledijo ji, pobarvane, itd Tudi jaz sem pri tej starosti šele začenja, da se naučijo, kaj kozmetiko, kako jo uporabiti za to, kar je, in nato na vas - akne! To je tragedija za mene, še posebej glede na dejstvo, da se nobena od deklet v našem razredu še ni bilo takšne težave. Nevede, da his, sem pritisnil na mozolj, skočim off na čelu, na licih, na nosu, Tako poskuša znebiti od njih. Na moje razočaranje, da ni pomagal na kakršen koli način, ampak nasprotno: akne postaja vse bolj in bolj! Ne da bi vedel, kako ravnati z njimi, sem poskušal skriti s pomočjo fundacije in prahu. Seveda, pri tej starosti, jaz še vedno ne vem, kako uporabljati niti eno niti drugo, tako da je bilo videti zelo absurdno in ne malo bolje pretvarjati moj obraz. Tudi kasneje, sem opazil, da je bil moj položaj teh ukrepov postala še slabše. Bil sem na robu obupa, in začel iskati in preizkusite različne načine za zdravljenje aken.

Prva stvar, ki sem se naučil v tem poslu, je bilo pranje milo kot milo, domnevno, suši kožo in preprečuje umazana. Vendar pa ta metoda zdravljenja se mi ni približal: koža postala suha, da se nenehno sestavljen, sem čutil neko nelagodje, in še srbenje in mozolji niso izginili iz njegove površine. Potem sem se odločil, da se obrnejo na mehkejši in bolj popularnih medijih - na posebnem kozmetiko. Poskušal sem marsikatero vrste kreme, grmišča, gel za umivanje in tako naprej, ampak na moje veliko obžalovanje, nič se mi res pomagali. Učinek, seveda, je vendar zelo kratek, in prenehanje uporabe teh sredstev, sem bil spet pokrita z novim delom aken. Tam je bilo tudi v primeru, ko z uporabo nekaterih kremo, sem overexpose na obrazu, in to je alergijsko reakcijo: po vsem telesu, sem skočil pustule in časovnik strašno bolan, in ozdravil je le v bolnišnici. Po tem dogodku, sem se odločil za sebe, da sodobna kozmetična sredstva za boj proti aknam, ne bom uporabila.

Torej, kljub vsem mojim naporom, problem aken še vedno ostaja odprto, in sem moral nekako rešiti. Tokrat se odločili, da poiščejo pomoč pri moji mami, da počne točno to ni nič slabega svetovati. In res, kar sem svetoval, moja mati - je bil najboljši na svetu, pomeni, da se boj proti aknam zame. Ker deluje na farmacevtskem skladišča, me je pripeljal na delu tako imenovane "mash"Ki ga je pripravil sam. Ta mešanica izgleda zelo čudno, rumena je barva urina z nekaj usedline na dnu, in vonj je tako, da je kar solzne oči! Kot se je izkazalo, da je zmes alkohola, levomitsetina in žvepla (enako blato). Uporabite mešanico - prijetno, seveda, malo, ampak sem pomagal "hura!" Samo po enem tednu uporabe, se skoraj vse akne odšel iz mojega obraza, s kožo ne pogodbe kot milo, in ni bilo nelagodje. In kar je velik plus v tej "kaši" je bil, da je učinek tega zelo dolgo, in sicer, popolzovavshis teden, sem dobesedno pozabil, kaj akne je bolj v naslednjih dveh mesecih!

Po tem je bilo, seveda, težave s kožo, ampak sem hitro soočila z njimi, in kasneje, za dolgo časa, da jih pozabi. Torej, v tem trenutku je to "govorec" Zame je najboljši način za spopadanje z akne.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Zdravilo za akne polisorb: maske receptov, mnenj, cenZdravilo za akne polisorb: maske receptov, mnenj, cen
Ali zobno pasto za akne: kritike in receptiAli zobno pasto za akne: kritike in recepti
Zdravila "Deleks aknam": uporaba in rezultatiZdravila "Deleks aknam": uporaba in rezultati
Zdravljenje aken in akne na obrazu domaZdravljenje aken in akne na obrazu doma
Kaj naj bo v prahu za mastno kožo?Kaj naj bo v prahu za mastno kožo?
Uporabi levomekol akne - učinkovito in poceni!Uporabi levomekol akne - učinkovito in poceni!
Ali je nevarno, da se pojav aken na mol?Ali je nevarno, da se pojav aken na mol?
Folk sredstva za akne na obrazu: Recepti maske in parne kopeliFolk sredstva za akne na obrazu: Recepti maske in parne kopeli
Tsindol akne - poceni in učinkovitaTsindol akne - poceni in učinkovita
Boro plus - zeliščna krema za akneBoro plus - zeliščna krema za akne
» » Zgodovina Natalia o čudež-mash Premagovanje akne na
© 2021 slv.ottitres.ru