slv.ottitres.ru

Urok na mesečni

Ljudje ne morejo vedno razložiti naravo in namen mesečno, tako tesno povezana njihov videz s temnimi silami. In je ženska v tem obdobju velja podobna njih. Menstruacije pripisujejo čudovite priložnosti v ljubezni magije. In na ta dan eden najmočnejših urok se šteje za mesečno krvi, katere posledice se vrednotijo ​​različno.

Prednosti in slabosti ljubezenske zgodbe s pomočjo mesečno

kako očarali Man mesečno

Po mnogih letih sobivanja družinskega življenja pogosto spremeni v rutino, žena preneha biti za moža je najbolj zaželeno, da ni tako pomembno, da po njenem mnenju, bolj zanimivo postane drugačen.

Stari starši so včasih poskušali popraviti situacijo, s pomočjo urok mesečno:

  • Za predložitev mož sam, vrača njegovo spoštovanje in zaupanje izrekel besede: "Kri mojega pijačo, jo boš dal v zameno. Zdaj nisem tvoja, in ste za mene. ". Kri je bila premešana z pijačo, namenjeno moža. Bolje, če bo alkohol ali močna organska kava;
  • Nazaj na zvezo strast je lahko dodatek hladne alkoholne pijače menstrualne krvi. Potem se segreje in pustimo, da si privoščite najljubšo. Ni besed, da pravijo, da ni potrebno, dovolj psihično, da želijo obnoviti navdušenje in zanimanje za svojega moža. Čarobni učinek v tem primeru je v ritualu;
  • Urok na mesečni krvi je posledica bila vrnitev na družinskega življenja Pijanka moža, ki uporabljajo ne le ona, ampak tudi področje lastnega las, nohtov, ki nosi poročni prstan, kot tudi 500 ml rdečega vina. Vse sestavine zmešamo in izrekel besede: "(ime moža), sem pričarajo dušo. Ljubezen mi je srce, se z mano za vedno. " Pijača je v temi za 40 dni, v tem času pa je urok pridobivajo zagon. Ob zapadlosti pomeni postaviti hrano na mizo žlico na dnevni osnovi. Jedi morajo biti ljubljen nezvestega moža, tako da jih je pojedel s gusto. Ta urok mu bo pomagalo, da se vrnete misli in občutke, da svojo ženo, da postanejo brezbrižni do razluchnitse;
  • Pripraviti na sebi že oddaljil od družine svojega moža, se lahko uporabi urok krvi mesečno z tremi zrn pšenice, ajde in drugih žit. So mešati z rdečim vinom, medtem ko je rekel: "Jaz bom tri semena, tri kapljice krvi zapečati dušo. In ti postali moja ljubica in sem nad vami. " Ljubezen pijača je treba upravljati, da bi svojega moža. To je mogoče storiti na zabavi ali pa s pomočjo skupnih prijateljih;
  • Z istimi cilji, vendar brez pomoči drugih ljudi, ki uporabljajo ritual donosa svojega moža. Menstrualne krvi zamazan čelo z besedami. "Kot krvi na mene, in ti v meni" Kot početje večer pred spanjem v teku treh dni zapored.

Kako odstraniti prekletstvo mesečnega krvi

kako odstraniti urok na mesečni

Včasih je vprašanje, kako odstraniti urok na mesečno, je bolj pomembno kot karkoli drugega. Za rezultat magičnega rituala ni vedno tista, ki je ženska pričakuje. Ali njena čustva ohladijo in so nepotrebno človek, še vedno jih doživeli. Privorozhenny lahko sama želi znebiti strast za žensko, ko mu daje večjo bolečino kot sreče.

Če je urok done neodvisno, da se odpravi njegov učinek, lahko uporabite 40-dnevni hitro. Ženska v tem času bo moral:

  • Zavrne hrano živali;
  • Zbudite se in zaspal z molitvijo;
  • Pojdi na nedeljo cerkveni službi.

Obstaja še en način, da odstranite zaroto. Za ta privorozhennomu človeka bodo potrebovali pomočnika. Zadnja s svečo mora iti okoli začaran protiurni 32-krat. Ves ta čas, tisti s katerim se odstrani urok, se glasi molitev "Oče naš".

Video: Ljubezen urok na menstrualne krvi in ​​kri iz prsta

Varno je ljubezen čarobna v mesecu?

Vprašanje je, ne miruje. Urok na mesečni krvi lahko vpliva ne le ni povsem pričakovano, ampak tudi zelo žalostno:

  • Namesto ljubezni žensko Človek postane impotenca in nenormalno hrepenenje po alkoholu. V tem primeru je fiziološka razlaga ni impotenca. Razlogi za njegovo odvisnosti od alkohola moškega in njegove ljubljene tudi ne vem;
  • Strast ni mogoče dokazati, da tisti, ki želi očarati ljubljeno osebo, in z drugo žensko;
  • Ohlajene občutki ne daj z novo močjo, in jo nadomestiti težka ljubosumje in agresivnosti v odnosu do znamke urok žensko. Včasih moški potiska je patološko, kaže divji prizori razlaga razmerja in celo fizična zloraba. Ona ni zadovoljen, da je "prisushit" in želi čim prej odmakniti od takega boleče ljubezni;
  • Oba partnerja lahko dobijo bolezni, ki prej niso imeli namig. Pri ženskah je pogosto nanaša na področje ginekologije, obstajajo ženske bolezni, med katerimi je tudi neplodnost. Možna izguba zanimanja v intimnem delu odnosov na splošno, ali za ljubljeno osebo, ki je tako dolgo zahteva, še posebej. Moški, ki trpijo zaradi duševne ali imajo težave pri spolu, starosti hitro zastarela in izgubijo veselje do življenja;
  • Vina za vmešavanje v čustva drugih ljudi in poskušajo zatreti volje otrok lahko leži na žensko, ki je preživel ritual ljubezni urok. Imajo velike težave so rojeni, imajo pogosto prirojene okvare, bolezni urogenitalnega organov, diagnozami v psihiatriji, pri težavah s pitjem. Pogosto so nezadovoljni zasebno življenje, predvsem hčere.
V veliki meri so stranski učinki zarote in ljubezenske uroke za ljubezen z mesečno krvi skrb poskusi za boj proti off druge ženske človeka. Vendar pa lahko nasilje proti svobodni volji človeka dal negativen rezultat.

V drugih primerih, se pričakuje, da bo učinek, vendar je kratkotrajen. In mesec kasneje je treba ritual ponoviti. Toda zagotovilo, da bo to pomagalo, da njen ljubimec za vedno, ne bo nihče. In negativni učinki se lahko pojavijo v vsakem trenutku.

Video: Ljubezen urok na mesečni

To je mogoče jemati resno parcelo na mesečno in njeno učinkovitost ali smejati na to. Morda bo ritual daje zaupanje žensk pri reševanju izvoli. In v prihodnje bo sposobna graditi dolgoročne odnose z njimi, ne da bi črno magijo. Pomembno je, da se ne zanašajo samo na znamenj.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kot priznan priljubljene v ljubezni. Nasveti dekletaKot priznan priljubljene v ljubezni. Nasveti dekleta
Želim zdravja za vse in vednoŽelim zdravja za vse in vedno
Koncept menstruacijo in koliko dni prihajajo mesecKoncept menstruacijo in koliko dni prihajajo mesec
Kako varno, da ljubezen na prvi dan v mesecu, 2Kako varno, da ljubezen na prvi dan v mesecu, 2
Skromen menstruacije. Norma ali težava?Skromen menstruacije. Norma ali težava?
Cvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + videoCvetje na nohtih: bela marjetica. Moj nauk iz 12 fotografij + video
Bojim se, da reči "Ljubim te" prviBojim se, da reči "Ljubim te" prvi
Zamuda menstruacije, test je negativen in brez bolečinZamuda menstruacije, test je negativen in brez bolečin
Sem ni poročen za ljubezenSem ni poročen za ljubezen
Odnos med možem in ženoOdnos med možem in ženo
» » Urok na mesečni
© 2021 slv.ottitres.ru