slv.ottitres.ru

Anoreksija. Strašna stanje duha

Video: I - ne anoreksichka, tako kot jaz pusto (celotna objava) | govorijo ukrajina

Confessions of a dekle z anoreksijo

Zdaj se spominjam z grozo čas, ko bi ne brainer, da bi jedli. Vprašajte, kako je bilo? Tam - to je skoraj enako kot dihanje. Večina ne verjamem, vendar je bilo. In bi lahko končajo v najboljšem primeru v bolniški postelji. Govorimo o anoreksiji, modi današnjega bolezni. In sem ji je lahko, in si zmagal. Moja metoda je nepomembno, preveč trivialno tudi za mnoge. Ampak res delal. Zdaj sem odprla oči in se veselim vsako jutro. Dejstvo, da je spredaj cel dan. Kako lepo bi bilo, da se do zdaj in šel na tek, nato prelijemo svoje najljubše rože, nahraniti mačko, da svež korenček ... In rezultat - celo življenje. Ampak to ni bilo vedno. Sem bila nikoli zadovoljna s svojim videzom. Vse se je začelo v šoli, sem strašno od kompleksov o njegovi višini. Počutil sem se kot preprosto ogromen! Sošolci podražila žirafe, so učitelji postavljeni na zadnji seriji. Sovražil sem sam in je želel, da postane neviden.

Video: -17 kg | Kako sem shujšala? | Moja zgodovina anoreksije | Kako premagati bolezen?

Nekaj ​​let pozneje sem šel na velike metropole, in je šel na univerzo. Spoznala fanta, vse je bilo čudovito. Dokler en dan sošolec predlagal, da grem na litje modeliranje agencije. Če se je to zgodilo, bi se samo smejal nekaj let nazaj. No, nekateri svoj model, žirafe, in samo ... Potem pa nenadoma sem bil jezen nase in se odločili, da je prišel, kar lahko postane druga v to. Uspešno, lepo ... smo prišli do litje, zaključili raziskavo, nato pa se je začela najbolj grozno. Prišla je do mojih parametrov merjenja. Moja višina je 176cm ne povzroča nobenih težav. Toda teža ... 60kg! Nikoli si nisem mislil o sebi kot maščobe. Do dneva. Sem postavila pogoj: ali sem izgubila težo hitro, ali pa pozabi poslovnih modelov za vedno.

In sem začela izgubljati težo z izbiro najlažji način. Parafraza Faina Ranevskaye, sem začel jesti manj. Veliko manj. Vstal sem, spil dve skodelici kave in šla v šolo. Za kosilo sem pojedel nekaj listov solate in spil liter vode. Za utopijo občutek lakote, ki se začne kaditi. Veliko dima. Delo je moral opustiti, ker moč ni dovolj za vse. Mama je lagal, da sem se je zmanjšala, vendar bom kmalu našel drugo službo. Mama verjeli, redno mi pošilja denar, ki sem ga najel stanovanje in kupil kavo in svežo solato. In škatla cigaret. Zelo kmalu, sem izgubil 11 kg.

Sanje uresničile, sem bil vključen v oddajah in celo podpisali pogodbo z znanega ruskega oblikovalca. Potem je moja teža dosegla kritično raven 45 kg. Počutil sem se grozno. Vse se je začelo s tem, da sem dal gor svojo ljubezen. Kdo potrebuje dekle, ki gleda v ogledalu, tudi če jeste? Večno jezen, razdražljivi, brez volje ... Zdelo se je, da sem bil iz človeka spremeni v sence, čudne lupine, ki se že borijo kanček življenja. Šibkost, letargija, apatija, apatija ...

1361828267_anorexic

Video: anoreksija: značilnosti bolezni

Poskušal sem začela normalno jesti, vendar je bilo nemogoče, sem bruhal neskončno in je moral opustiti idejo. Potem sem začel omedlel. Ko se je to zgodilo prav na ulici. Mimoidoči poklical rešilca ​​in najprej sem šel v bolnišnico. Potem pa, kot bi imela srečo, druga mama prišla, da me vidi. Sem moral priznati in jih je treba zdraviti. Diagnoza anoreksija Potrkal sem na kraju samem. Vedno sem mislil, da je vse za ljubitelje koles kažejo "Ameriški super model." In vse je bilo tako blizu. In to je resnično. Moja mama je poskušal me, da bi jedli, ampak tudi priljubljena od otroštva vinaigrette povzroči slabost. In šele takrat sem spoznal, da nisem mogel nadzorovati. Moje telo stavkali! Jaz več ne pripada sebi.

Nisem mogel spati pravilno komunicirati z ljudmi. Kot rezultat, mama mi je vse poletje na svojo babico v vasi. Sprva je bilo težko, saj so morali popolnoma spremeniti način dan. Vstal sem ob sončnem vzhodu in šla zgodaj spat. Brez cigaret je bila neznosna, zato, ker je moral skriti pred njo babica, na skrivaj kadil. Ampak s časom, sem opazil, da preprosto ne želijo kaditi. Nekaj ​​preklopi v moji glavi, in sem spoznal, da še enkrat pripadajo sebi. Postopoma se naučijo uživati ​​tudi iz fizičnega dela, ki se mi še nikoli ni zgodilo. TV-ni bilo, sem moral sam nekaj storiti. Kot se kopali v postelji, voda izvaja, vožnja s kolesom, hojo mnogi poskušajo dihati svež zrak.

Video: Nestorozhno cast beseda učitelj lahko vodi do anoreksije za 9-letno deklico

Sem se ukvarjajo s pridelavo cvetja. In okus za življenje. Postopoma se je začela jesti, so bili dobri sveže zelenjave v izobilju. Najprej sem poskusil pravega sira in kuhano sam. Imel sem srečo, v poletnih mesecih, sem se vrnil v normalno stanje. Nazaj v mesto, sem popolnoma spremenila svoj življenjski slog. Me ni več strah, da stojijo na tehtnici, samo jesti pravico in vodijo v dopoldanskem času. Tudi kupil naročnino do fitnes centra, čeprav je bilo v preteklosti za mene običajno naboj feat. Zdaj vem, da je najboljši način za zdravljenje anoreksije - preklop misli na kaj drugega, da bi nase. Poiščite svoj poklic, ki je, po eni strani, bi bilo zanimivo za vas, ampak po drugi strani - bi bilo treba fizično aktivnost. Rolanje, plavanje, ples, jahanje ... Vse to bo naredil. Nora adrenalinska dobiš, ko bo ta prišel iz svoje omame in pozabi o svojih strahovih. In potem premagati to bolezen za vedno.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Lindaksa - moj pregled po uporabiLindaksa - moj pregled po uporabi
Trendy poročne pričeske: trend tekočega letaTrendy poročne pričeske: trend tekočega leta
Danes izberete slog belo poročno obleko z rdečo!Danes izberete slog belo poročno obleko z rdečo!
Glavobol med nosečnostjoGlavobol med nosečnostjo
Modni dodatki 2012. Fotografije in opisiModni dodatki 2012. Fotografije in opisi
Kako izbrati pričeska za slikiKako izbrati pričeska za sliki
Kratke pričeske so spet v modi!Kratke pričeske so spet v modi!
Pogoste napake, ki ženske v spolne odnosePogoste napake, ki ženske v spolne odnose
Razodetje dekle zmago anoreksijaRazodetje dekle zmago anoreksija
Kakšne so pričeske v modi?Kakšne so pričeske v modi?
» » Anoreksija. Strašna stanje duha
© 2021 slv.ottitres.ru