slv.ottitres.ru

Torzija polje osebe in njenega popravka

Kaj je polja torzijske človekovega in kako jih je mogoče popraviti?

Iz fizike stališča, večino fizičnega telesa (trupa - statična telesa) je sestavljen iz osnovnih delcev, ki imajo lastno rotacijo. Ugotovljeno je bilo prej - vrtenje grobe zadevi je, da je vir sekundarnih torzijske polj. In tako vse stvari okoli nas, vsi živi in ​​ne živi sistemi imajo svoje "torzijsko portret", z vrtenjem delcev, v katerih so, na splošno, in jih sestavljajo. Živi sistemi so bolj zapletene torzijska polja kot neživih sistemih. Še posebej težko je urejen torzija polje, ki ga človeško telo. Torzijski polja so neločljivo povezana v celicah in atomov naših z vami organizma.

Znano je, da v nekaterih raziskovalnih laboratorijih imajo podatke, ki kažejo, da so poleg elektromagnetnih biofizikalnih procesov v celici in organizma kot celote neznano, dokler da informacijskih tokov, ki so povezani s področja torzijskih. Po videzu teoretično okvirnega bioenergetskega zdravljenja so bile zainteresirane medicinski znanstveniki. Videti rezultate doktorja znanosti, so bili zelo poguma in zmedeni nekakšna dotok energije (pozitivne) bolnikov je prejela slabo, dobesedno cveti pred našimi očmi. Zdravilec, saj ima model zdrave organov in tkiv ritmu, prilagodi delovanje ureja matrico na bolnikovo telo, in omogoča bolnikovo telo za delo na zdravljenje.

Črna tibetanskih menihov bi lahko prišli v stik z osebo, na ravni energije. Oni dobesedno čudeže: interakciji na bolnike na daljavo, na primer, strjenega norosti. S pomočjo visokih duhovnih praks molitve in meditacije, so lahko zelo povečati svojo moč in prilagoditi biopolje bolne osebe. Sredi 70-ih let se je ta praksa delo z bolniki postanejo uspešno izvajanje Juna Davitashvili. Znano je, da je bilo zdravljenje visoki uradniki države in njihove družine, in so bili zadovoljni z rezultati

Nekateri ljudje imajo visok prag sluha, lahko drugi vidijo v skoraj popolni temi. Nas, da ne prestraši kot spretnost izjemen umetnik, izkušenega glasbenika. Zakaj smo postali darilo za zavrnitev ljudi, ki jim je bilo odobreno za uporabo tako obsežno, vse prodorna, čeprav malo študiral pojav je, kot sila na področju torzijsko? Vendar pa je polje postopek popravek torzija zahteva veliko nege. Ima pravico, da izvede le pravi zdravilec, ki ima božanski blagoslov o skrivnosti visoke energije, ali invazijo človeške aure ima lahko hude karmične posledice tako za bolne osebe in za "gorski" -tselitelya. Čas je, in s tem, zgodovina, sodniki so neme priče in zdravljenja.

Pred kratkim sem imel pacienta, ki je pomagal s to metodo in tudi pomaga ljudem, da izboljšajo svoje zdravje, na žalost, govoriti z njo na dolžini okoli njene izkušnje in kako učinkovito in kakšne rezultate dajejo svoje zdravljenje, nisem vprašal. No, kot sem razumel, da bi šel zelo premožni ljudje, in ti ljudje lahko rečem vedno vedeli več in nič ne porabili svoj denar.

In kako se počutite o takšnih zdravilcev in ali se bodo, če bodo pomagali ste srečali, ali obratno, napišite v komentarje. Osebno jaz, in mislim, da mnogi bralci te spletne strani bo zanimivo slišati vaše mnenje.

Pravzaprav, zakaj sem se odločil napisati ta post, preprosto samo ta teden na NTV sem videl program o torzija področjih, ki je pokazala, kako je bila ena ženska ozdravijo psoriaza. In moram povedati mami, zato je vrgel te vaše preproge (upoštevajte, zakaj preproge vrgel učijo z ogledom te oddaje tukaj), ki je vedno imel moj otrok tresti, sem preprosto sovražil =), sesalnik, "Bee" objavila le zvok in nič več. Ok, v tem krogu, in ne pozabite, da se prijavite za posodobitve RSS.

Video informacije o človeškem področju, je tudi zelo zanimivo in poučno, kar je tudi delno nanaša na akupunkturo (akupunktura).

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Magnetna terapija. Tehnika, indikacije, kontraindikacijeMagnetna terapija. Tehnika, indikacije, kontraindikacije
Kako pripraviti portret svinčnikom?Kako pripraviti portret svinčnikom?
Diabetes in alkoholDiabetes in alkohol
Namesto prehrane in vadbe za hujšanje prihaja biomagnity!Namesto prehrane in vadbe za hujšanje prihaja biomagnity!
Koliko je danes hrbtenice MRI?Koliko je danes hrbtenice MRI?
Anagallis arvensisAnagallis arvensis
MRI hrbtenice, možganovMRI hrbtenice, možganov
Kaj je knjiga o zdravstveni monografije Chichagova?Kaj je knjiga o zdravstveni monografije Chichagova?
Simptomi ciste na jajčnikih in njenih vrstSimptomi ciste na jajčnikih in njenih vrst
Vse o pijavke, vprašanja in odgovoriVse o pijavke, vprašanja in odgovori
» » Torzija polje osebe in njenega popravka
© 2021 slv.ottitres.ru